فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
عابديني حضور دايي در داماش گیلان را تكذيب كرد

عابديني حضور دايي در داماش گیلان را تكذيب كرد

وارش اسپرت:
مديرعامل باشگاه داماش شايعه مذاکره با علي دايي را تکذيب کرد.

 مهدي دينورزاده، سرمربي داماش که اواسط فصل جاري هدايت آبي‌پوشان داماش گيلان را برعهده گرفته و توانست اين تيم را در فصل جاري ليگ دسته اول به عنوان نخستين تيم راهي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور کند، با تصميم امير عابديني، مديرعامل باشگاه داماش ايرانيان در ليگ برتر فصل آينده نيز هدايت داماشي‌ها را برعهده خواهد داشت.

 عابديني گفت: مهدي دينورزاده يکي از سالم‌ترين، خالص‌ترين و پرکارترين مربيان ايران است و از پيشينه بسيار خوبي برخوردار است.


 وي در مورد احتمال حضور علي دايي با توجه به شايعات مطرح شده در روزهاي اخير در رأس کادرفني داماش گيلان گفت: من با علي دايي هيچ مذاکره‌‌اي نکردم و هيچ گزينه‌اي به جز دينورزداده در ذهن من نيست، ضمن اينکه آوردن يک مربي جديد به جاي مهدي دينورزاده را عدالت و جوانمردي نمي‌دانم.

 عابديني تأکيد کرد: با دينورزاده کار را در ليگ برتر آغاز مي‌کنيم. همچنين براي حضور در اين رقابت‌ها اسکلت تيم را حفظ کرده و با توجه به ظرفيتي که داريم، بازيکنان مطرح و طراز اول به تيم اضافه مي‌کنيم تا در رقابت‌هاي ليگ برتر هم موفق باشيم.

 مهدي دينورزاده سال گذشته پس از اينکه نفت تهران را تا آستانه صعود به ليگ برتر همراهي کرد از سوي مسئولان باشگاه نفت برکنار شد و جاي خود را به نادر دست نشان داد.


 

کلمات کلیدی امیر عابدینی مهدی دینورزاده داماش گیلان لیگ برتر فوتبال ایران امیر عابدینی مهدی دینورزاده داماش گیلان لیگ برتر فوتبال ایران امیر عابدینی مهدی دینورزاده داماش گیلان لیگ برتر فوتبال ایران امیر عابدینی مهدی دینورزاده داماش گیلان لیگ برتر فوتبال ایران

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.