فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پیام تبریک اسماعیل شاد مدیرعامل سابق داماش به مناسب هشتمین سالروز تاسیس وارش اسپرت

پیام تبریک اسماعیل شاد مدیرعامل سابق داماش به مناسب هشتمین سالروز تاسیس وارش اسپرت

در ادامه پیام های تبریک شخصیت های فوتبالی و اجتماعی شهر رشت به مناسبت هشتمین سالروز تاسیس وارش اسپرت، دکتر اسماعیل شاد مدیرعامل اسبق داماش که در دوره مدیریت وی این تیم تا فینال جام حذفی نیز پیش رفته بود، پیامی به شرح زیر برای ما ارسال نمودند:

 

دوستان وعزیزان متولی وبسایت وارش اسپرت

سلام علیکم،
امروز وقتی به گذشته این تیم پرطرفدار و دوست داشتنی نگاه می کنم، نقش تاثیرگذار قلم و‌ حمایت شما در تمامی فراز و نشیب ها به همراه هواداران کم نظیر داماشی مشهود بوده است.

شما در طول انجام رسالت خبری و هواداری خود، برای شناساندن تیمی که در برهه ای از زمان مورد کم لطفی هم قرارگرفت، خوش درخشیدید.

همواره درجهت حفظ و ارتقاء مجموعه داماش به یاری و کمک مالک زحمت کش و باتعصب باشگاه کمک کردید و جا دارد به سهم خودم ازهمه تلاش ها و زحمات بی چشمداشت شما تشکرنموده و برای سال فوتبالی درپیش با همدلی و همراهی هواداران، تلاش بازیکنان، کادرفنی و مدیریتی شاهد نمایش اقتدار «داماش شهرباران» و صعود به لیگ یک کشور باشیم.

شاد باشید ومهربان
ارادتمندشما: اسماعیل شاد

 

 

کلمات کلیدی پگاه گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت مدیرعامل داماش فوتبال گیلان فوتبال سایت هواداران داماش گیلان داماش گیلان داماش باشگاه داماش اسماعیل شاد damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.