فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
خبرهای کوتاه از داماش گیلان پیش از دیدار با ایرانجوان بوشهر

خبرهای کوتاه از داماش گیلان پیش از دیدار با ایرانجوان بوشهر

داماشی ها که شب گذشته به بوشهر رسیده بودند، امروز تمرین سبکی را پیش از نبرد با ایرانجوان برگزار کردند. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، خبرهای کوتاه پیش از دیدار تیم های ایرانجوان بوشهر و داماش گیلان در چهارچوب نخستین هفته از رقابت های لیگ دو به شرح زیر است: 

 

*هتل محل اقامت و نحوه بازگشت داماش از بوشهر

داماشی ها که شب گذشته به بوشهر رسیدند، در هتل جهانگردی دلوار مستقر شدند. بازیکنان داماش  عصر امروز تمرین سبکی را در بوشهر برگزار کردند تا خود را مهیا دیدار با ایرانجوان کنند. 

کاروان داماش بلافاصله پس از انجام دیدار فردا (یکشنبه) که از ساعت 18:45 آغاز خواهد شد، با اتوبوس به اهواز سفر خواهد کرد و پس از اینکه شب را در این شهر جنوبی سپری کرد، صبح دوشنبه با پرواز مستقیم اهواز به رشت عازم شهر باران خواهد شد.

  

*لیست 18 نفره داماش گیلان برای دیدار ایرانجوان

لیست هجده نفره داماش گیلان برای دیدار با ایرانجوان بوشهر مشخص شد. 

جاسم یاسرالهی، بهنام لایقی فر، محمد مختاری، امیر تیزرو، امید قربانی، مصطفی آقاجانی، حسن نیازی، امیرحسین دهقان، آزاد  جعفرزاده، جابرنصیری، محمدطالبی، سعید باقرپسند، مرتضی حیدری، علیرضا توکلی، محمد رستمی، علی آل کثیر، میثم میرپسندیده و میلاد پورصف شکن اسامی هجده بازیکنی است که در لیست داماشی ها برای سفر به بوشهر جای گرفتند.  


*غایبین داماش در دیدار هفته اول/ مصدومین کی می رسند؟

 آخرین وضعیت مصدومین داماش مشخص شد. 

کنعان طاهرنژاد مدافع میانی داماشی ها تا دو هفته آینده و حامد اکبری پور هافبک کنار و آرمین منفرددوست دفاع کنار لاجوردی ها نیز تا یک ماه آینده به جمع سایر بازیکنان داماش می پیوندند.

همچنین همانطور که پیش از این نیز در خبرها عنوان کرده بودیم مجید خدابنده لو نیز به دلیل پارگی رباط حداقل تا پایان سال با داماش نخواهد بود.  

همچنین میلاد پورمحسن دفاع چپ و سعید طالبی هافبک کنار نیز به صلاحدید کادرفنی در این سفر کاروان داماش را همراهی نکردند و مشکلی به لحاظ مصدومیت ندارند. 

 

کلمات کلیدی داماش داماش گیلان ایرانجوان ایرانجوان بوشهر سایت داماش وارش اسپرت باشگاه داماش گیلان تیم داماش damash اخبار کوتاه داماش خبرهای کوتاه داماش رشت گیلان فوتبال فوتبال گیلان ورزش گیلان fcdamash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.