فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان خبر داد: هشت ورزشکار گیلانی راهی مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ می شوند

مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان خبر داد: هشت ورزشکار گیلانی راهی مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ می شوند

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان از حضور هشت ورزشکار گیلانی در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی خبر داد.

 
به گزارش وارش وارش اسپرت-پایگاه تحلیلی خبری ورزش گیلان ، مریم بخشی اظهار داشت: میثم علیپور و مهری فلاحی به ترتیب به همراه تیم های ملی والیبال نشسته مردان و بانوان ایران و صابر رحیم پور در رشته دوچرخه سواری ورزشکاران گیلانی هستند که در بازی های پارا آسیایی 2018 اندونزی حضور خواهند یافت.
 
وی ادامه داد: همچنین فهیمه عباسی و راضیه کاظم پور در رشته بوچیا، سامان رضی در رشته وزنه برداری قدرتی ، نادر عیوضی در رشته قایقرانی و زهرا غلامزاده در رشته تیراندازی دیگر ورزشکاران گیلانی هستند که به همراه کاروان ورزشی ایران عازم بازی های پاراآسیایی 208 اندونزی خواهند شد.
 
مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین افسانه علیپور از گیلان به عنوان مربی تیم ملی بوچیا و جهانگیر فدایی نیز به عنوان سرپرست ، در بازی های پاراآسیایی 2018 اندونزی حضور می یابند.
 
وی با ابراز امیدواری برای کاروان ورزشی ایران در بازی های پاراآسیایی تصریح کرد: منتظر درخشش و کسب مدال های رنگارنگ توسط ورزشکاران گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها هستیم و امیدواریم که این ورزشکاران همانند دوره گذشته بازی های پاراآسیایی بتوانند مدال های رنگارنگی را کسب کنند.
 
در دوره گذشته بازی های پاراآسیایی در اینچئون کره جنوبی ورزشکاران گیلانی موفق به کسب چهار مدال طلا و دو مدال نقره شده بودند که صادق حسنی و رسول آتش افروز از گیلان به همراه تیم فوتبال هفت نفره و مرتضی رمضانی دیگر ورزشکار گیلانی نیز همراه با تیم فوتبال پنج نفره ایران به مدال طلا و عنوان قهرمانی بازی های پاراآسیای 2014 رسیده بودند.
 
میثم علیپور نیز که در این دوره هم حضور دارد، به همراه تیم والیبال نشسته ایران به مدال طلا رقابت های پاراآسیایی اینچئون دست یافت، مهری فلاحی مدال نقره در رشته تیمی والیبال نشسته بانوان را کسب کرد و در وزنه برداری قدرتی نیز سامان رضی در دسته 97 کیلوگرم مردان توانست به مدال نقره بازی های پاراآسیایی 2014 دست یابد.
 
پس از اتمام بازی های آسیایی 2018 اندونزی، از حدود دو هفته دیگر بازی های پاراآسیایی با حضور هشت ورزشکار، یک مربی و یک سرپرست از گیلان برگزار می شود.
 
 
/پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش وارش اسپرت مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ مریم بخشی رشت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.