فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
تعویق بازی داماش در هفته دوم لیگ و ابهام در برگزاری دیدار هفته سوم!

تعویق بازی داماش در هفته دوم لیگ و ابهام در برگزاری دیدار هفته سوم!

دیدار داماش گیلان در هفته دوم مسابقات لیگ دسته دو به تعویق افتاد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، در چهارچوب هفته دوم از رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور و در گروه الف این مسابقات، داماش گیلان می بایست روز 25 شهریور در رشت پذیرای آوالان کامیاران کردستان باشد که این بازی به دلیل حضور داماش در مرحله یک شانزدهم جام حذفی به وقتی دیگر موکول شد. 
داماشی ها در چهارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات جام حذفی می بایست از ساعت 16:30 روز شنبه 24 شهریور در استادیوم پوریای ولی تالش به مصاف تیم هم استانی و همگروهی خود، چوکا بروند. 

همچنین بازی داماشی ها در هفته سوم مسابقات لیگ دو نیز در هاله ای از ابهام قرار گرفت. لاجوردی های شهر باران می باید در این هفته از مسابقات و روز یکشنبه 1 مهرماه در تهران به مصاف راه آهن تهران بروند. 

راه آهنی ها تاکنون پرونده خود برای شرکت در مسابقات را ارسال نکرده اند و به همین دلیل در مسابقات هفته اول لیگ دو حاضر نشدند. در صورتی که راه آهن در روز شنبه 24 شهریور برابر شهرداری بم در شهر بم نیز حضور پیدا نکند، از جدول مسابقات حذف خواهد شد و دیدار داماش مقابل این تیم نیز به طبع انجام نمی شود. 

 

 

کلمات کلیدی گیلان چوکا وارش اسپرت هواداران داماش لیگ دو فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش داماش تیم داماش باشگاه داماش آوالان کامیاران damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.