فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نایب قهرمانی بانوان گیلانی در مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ

نایب قهرمانی بانوان گیلانی در مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ

بانوان گیلانی نایب قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ بین المللی کشور شدند.

 
 
به گزارش وارش اسپرت-پایگاه تحلیلی خبری ورزش گیلان؛ مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ بین المللی ویژه بانوان در استان مرکزی برگزار شد.
 
نایب رییس هیات ورزش های رزمی گیلان در این خصوص گفت: این مسابقات جام گرامیداشت زنده یاد حاج محمود تیموری (خیر ورزشی) به مدت دو روز ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه در سالن انقلاب نیم ور شهرستان اراک برگزار شد.
 
مونا شفیع نژاد با اشاره به اینکه ۴۷ رزمی کار از گیلان در مسابقات حضور داشتند افزود: ۲۵۷ فایتر از ۱۳ استان در چهاررده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو استایل لایت کنتاکت و لوکیک در این مسابقات با هم به رقابت پرداختند.
 
وی اضافه کرد: این رویداد با استقبال زیاد و کیفیت مطلوبی برگزار شد که در نهایت تیم استان تهران موفق به کسب مقام قهرمانی شد و گیلان نیز با کسب ۹ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۶ مدال برنز نایب قهرمان این دوره شد و همچنین تیم میزبان نیز مقام سوم را بدست آورد.
 
نایب رییس هیات ورزش های رزمی گیلان با بیان اینکه پروین پوررضاعلی نایب رییس سبک کیک بوکسینگ بین المللی سرپرستی این تیم را عهده دار بود تصریح کرد: آوا کامکار، زهرا اکبری، خدیجه رمضانعلی پور، زهرا عابدی، حمیده محمد پور، فاطمه آزموده، هانیه ارزاقی، خاطره شریفی پیرکوهی، مرضیه علیجانی موفق به کسب مدال طلا شدند.
 
وی همچنین اضافه کرد: مریم موید ناصری، فاطمه رسولی، فاطمه مشیری، سعیده آزموده مقام دوم و کسب مدال نقره را از آن خود کردند و همچنین زهرا محمودوند، زینب پوریوسفعلی، زهرا میرزاجانی، زهرا چهره غایی، ساجده جلیلی و حنانه طالبی مقام سوم و موفق به کسب مدال برنز شدند.
 
 
 
/پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت کیک بوکسینگ گیلان رشت ورزش ورزش بانوان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.