فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
گزارشی از فوتسال شهرداری رشت / رشتی ها با رنگ و بوی بومی و پرقدرت آغاز کردند

گزارشی از فوتسال شهرداری رشت / رشتی ها با رنگ و بوی بومی و پرقدرت آغاز کردند

فصل جدید رقابت های لیگ یک فوتسال باشگاه های کشور، برای شهرداری رشت با پیروزی آغاز شد. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، تیم فوتسال شهرداری رشت که امسال عزم خود را برای صعود به رقابت های رده بالاتر جزم کرده است، در اولین دیدارش در گروه الف لیگ یک، به پیروزی شیرین دست یافت. 
شهرداری چی های رشت جمعه گذشته در رشت، پذیرای خالص سازان زنجان بودند که در نهایت این تیم را با نتیجه چهار برصفر از پیش رو برداشتند و از ساعت 17 روز پنجشنبه (فردا) نیز باید در ساری به مصاف نام آوران رسالت مازندران بروند. 

تیم فوتسال شهرداری رشت امسال بازیکنان و کادری بومی را در اختیار گرفته است و تنها دو بازیکن غیر بومی از کرج و تبریز به این تیم اضافه شده اند.

سینا بخشی بازیکن رشتی لیگ برتری آذرخش بندر عباس، عرفان عبد العلی زاده که خدمت مقدس سربازی را به تازگی به اتمام رسانیده است، عباس عاشور زاد که سال گذشته عمل مینیکس پا انجام داد، رشید کاظمی، صادق نظام دوست و بنیامین عموزاد بازیکنانی هستند که امسال به تیم شهرداری رشت اضافه شده اند. 

کار خوبی که امسال در تیم فوتسال شهرداری رشت صورت گرفته است، استفاده از هشت بازیکن سهمیه امید و جوانان توسط کادرفنی این تیم است که مسلما این بازیکنان می توانند با تمرین و احیانا بازی هایی که انجام خواهند داد، کسب تجربه کنند تا در سال های آتی سرمایه ای بسیار خوب برای فوتسال رشت و حتی ایران باشند.  

شهرداری رشت در فصل 98-1397 لیگ یک فوتسال در گروه الف با تیم های: 

نفت امیدیه، الماس شهرقم، هپلکس رضوی مشهد، خالص سازان زنجان، شهرصدرا شیراز، هایپرشهر شاهین شهر، پاس ناجا البرز، نام آوران رسالت مازندران همگروه شده است. 

اسامی بازیکنان و کادرفنی تیم بزرگسالان فوتسال شهرداری رشت در فصل جاری لیگ یک فوتسال به این شرح است: 

عرفان عبدالعلی زاده .نیما راجعی. رشید کاظمی.بنیامین عموزاد.محمد کرمی.یاشار گنجه گنجلو.داریوش کشت کار. سالار وظیفه شناس. مهدی دارابی.میثاق حسن پور احسان موسوی.محمدحسین رضازاده.محمدرضا رشیدی.صادق نظام دوست.مهرشاد وفادار.عمید مدنی.سجاد یوسفی.آرمین رمضانی.ادریس رضوی.محمدرضا شمخالی.حامد رحیمی.

کادرفنی: 

حسن ارسلانی - سرمربی
نعیم باقری - مربی
سید مهدی میر بستانی- مربی
دکتر پیام شیر علی- مربی بدنساز
رامین بلوری - مربی گلر
 

کلمات کلیدی گیلان پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت فوتسال شهرداری رشت فوتسال رشت فوتسال شهرداری رشت رشت shahrdari fc

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.