فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
اعلام برنامه هفته های چهارم تا هفتم لیگ دسته دو

اعلام برنامه هفته های چهارم تا هفتم لیگ دسته دو

برنامه هفته های چهارم الی هفتم لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور اعلام شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کمیته مسابقات لیگ دسته دو سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های چهارم الی هفتم مسابقات دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد. 

برنامه این مسابقات در گروه الف لیگ دسته دو به شرح زیر است: 

 

*هفته چهارم

شنبه ۷ مهر ۹۷‏

مقاومت تهران - استقلال اهواز / ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب باقر شهر

داماش گیلان - مس نوین کرمان / ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه عضدی ‏ رشت ‏

یکشنبه ۸ مهر ۹۷‏

شهرداری بم - چوکا تالش / ساعت ۱۵:۱۵ - ورزشگاه فجر بم ‏

کاسپین قزوین - شهرداری همدان / ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه سردار آزادگان ‏ قزوین ‏

فولادنوین اهواز -اتحاد کامیاران/ ساعت ۱۶ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز ‏

دوشنبه ۹ مهر ۹۷‏

ایرانجوان بوشهر -سردار بوکان/ ساعت ۱۷:۱۵ – ورزشگاه بهشتی بوشهر

 

هفته پنجم

یکشنبه ۱۵ مهر ۹۷‏

مس نوین کرمان -خوشه طلایی ساوه /ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهرداری ‏ کرمان ‏

اتحاد کامیاران -ایرانجوان بوشهر /ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه آزادی ‏ کامیاران

استقلال اهواز -شهرداری بم ‏/ ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه تختی اهواز

دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷‏

سردار بوکان -کاسپین قزوین‏/ ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان

چهارشنبه۱۸ مهر ۹۷‏

چوکا تالش - داماش گیلان ‏/ ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه پوریای ولی ‏ تالش ‏

شهرداری همدان -مقاومت تهران‏ / ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه قدس ‏ همدان ‏

 

هفته ششم

یکشنبه ۲۲ مهر ۹۷‏

شهرداری بم -شهرداری همدان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه فجر بم ‏

خوشه طلایی ساوه -چوکا تالش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه چمران ‏ ساوه ‏

اتحاد کامیاران -سردار بوکان‏- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه آزادی ‏ کامیاران ‏

فولادنوین اهواز -مس نوین کرمان‏- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز ‏

دوشنبه۲۳ مهر ۹۷‏

مقاومت تهران -کاسپین قزوین- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه عطر سیب ‏ باقرشهر ‏

داماش گیلان - استقلال اهواز /ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه عضدی ‏ رشت ‏

 

هفته هفتم

یکشنبه۲۹ مهر ۹۷‏

مس نوین کرمان -ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهرداری کرمان ‏

چوکا تالش -فولادنوین اهواز- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه پوریای ولی تالش

استقلال اهواز -خوشه طلایی ساوه‏- ساعت ۱۵:۳۰ – ورزشگاه تختی ‏ اهواز ‏

 

پس از تعیین وضعیت ‏تیمهای داماش ‏گیلانیان و مقاومت ‏تهران در جام حدفی ‏اعلام خواهد شد: 

کاسپین قزوین -شهرداری بم ‏ / ‏ هفتم سردار آزادگان ‏ قزوین ‏

شهرداری همدان -داماش گیلان / ‏ هفتم قدس ‏ همدان ‏

سردار بوکان -مقاومت تهران/‏ هفتم خاتم الانبیاء بوکان ‏

 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان کمیته مسابقات لیگ دو وارش اسپرت هواداران داماش لیگ دو فوتبال گیلان فوتبال سایت داماش سازمان لیگ رشت داماش گیلان داماش تیم داماش برنامه هفته چهارم لیگ دو برنامه هفته پنجم لیگ دو برنامه هفته هفته هفتم دسته دو برنامه هفته ششم دسته دو برنامه لیگ دو باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.