فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
۲۶ مهرماه قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی / زمان برگزاری ادامه مسابقات جام حذفی

۲۶ مهرماه قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی / زمان برگزاری ادامه مسابقات جام حذفی

زمان قرعه کشی و برگزاری مسابقات معوق و یک چهارم نهایی جام حذفی مشخص شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال در فصل ۹۸-۹۷ روز پنجشنبه ۲۶ مهرماه ۱۳۹۷ در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد از ساعت ۱۷ با حضور نمایندگان باشگاه ها برگزار می شود. این مراسم از طریق شبکه سه سیما به صورت زنده پخش مستقیم خواهد شد.

زمان برگزاری مرحله یک چهارم نهایی به غیر از مسابقات معوق، نیز احتمالا 9 و 10 آبان تعیین خواهد شد. 

همچنین زمان بازی های معوق جام حذفی نیز مشخص شد. دیدار تیم های پرسپولیس تهران و نود ارومیه از مرحله یک شانزدهم نهایی، از ساعت 18 روز 26 مهرماه در استادیوم آزادی تهران برگزار می شود. برنده این دیدار در مرحله یک هشتم نهایی با سپیدرود در رشت رو به رو می شود و برنده مجموع این مسابقات در مرحله یک چهارم حاضر خواهد شد. 

دیدار تیم های استقلال تهران و سایپا ی تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی نیز همزمان با مسابقات مرحله یک چهارم نهایی، در روز 10 آبان در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد. 

تاکنون تیم های داماش گیلان، صنعت نفت آبادان، پدیده مشهد، مس کرمان، سپاهان اصفهان و ماشین سازی تبریز، شش تیم از مجموع هشت تیم مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را تشکیل می دهند. 

لازم به ذکر است، داماش گیلان در صورتی که در مرحله یک چهارم به ماشین سازی تبریز برخورد نکند، در هر صورت در رشت میزبان خواهد بود. در صورت برخورد به ماشین سازی با توجه به اینکه هر دو تیم در دو بازی اخیر خود مهمان بوده اند، قرعه کشی تعیین کننده میزبان خواهد شد. 
ضمن اینکه اگر داماش به یکی از 5 تیم دیگر صعود کننده فعلی برخورد کند، احتمالا در یکی از روزهای 9 و 10 آبان بازی مرحله یک چهارم نهایی خود را برگزار خواهد کرد. 

 

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت داماش گیلان داماش جام حذفی داماش رشت سایت هواداران داماش گیلان هواداران داماش باشگاه داماش مسابقات جام حذفی قرعه کشی جام حذفی قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مسابقات معوق جام حذفی استقلال پرسپولیس سپیدرود damash fc damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.