فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
گزارش آخرین وضعیت هفت بازیکن مصدوم داماش گیلان

گزارش آخرین وضعیت هفت بازیکن مصدوم داماش گیلان

آخرین وضعیت مصدومین داماش مشخص شد . 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، وضعیت گروه مصدومین داماش گیلان مشخص تر شد و بر اساس آن جاسم یاسرالهایی دروازه بان و همچنین محمدرستمی هافبک با سابقه داماش گیلان به احتمال فراوان به بازی روز دوشنبه لاجوردی ها با استقلال اهواز خواهند رسید و بنا بر تشخیص کادرفنی در خصوص حضور آن ها تصمیم گیری می شود. 

مصدومیت کنعان طاهرنژاد مدافع میانی داماش گیلان برطرف شده است و در صورت صلاحدید کادرفنی می تواند در دیدار فردا به میدان برود. 

مرتضی حیدری، شماره 10 این فصل داماشی ها که در بازی گذشته با چوکا نیز غایب بود، به بازی با استقلال اهواز نمی رسد و حضور او در بازی روز 29 مهر برابر شهرداری همدان نیز در هاله ای از ابهام است. 

محمد طالبی نیز که از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده است،  حدود 10 روز از میادین به دور خواهد بود. 

حامد اکبری پور و آرمین منفرد دوست، هافبک کنار و مدافع راست داماش گیلان که دچار مصدومیتی طولانی مدت بودند نیز پس از مدت ها و از هفته آتی تمرینات خود را با تیم آغاز می کنند تا رفته رفته آماده حضور در میدان شوند. 

لازم به ذکر است که مجید خدابنده لو و محمد حسن جهاندیده نیز که عمل جراحی انجام داده اند، تا پایان سال امکان حضور در کنار داماشی ها را ندارند.

 

 

 

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت هواداران داماش مصدومین داماش لشگر مصدوم داماش سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش داماشی ها داماش گیلانیان داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش گیلان fcdamash damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.