فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سیامک فراهانی: تلاش می کنیم روند خوب مان را تداوم بخشیم / از تلاش بازیکنان خود راضی هستم

سیامک فراهانی: تلاش می کنیم روند خوب مان را تداوم بخشیم / از تلاش بازیکنان خود راضی هستم

سرمربی داماش گیلان گفت: از نتیجه و نحوه عملکرد بازیکنان داماش در مقابل آوالان راضی هستم.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از سایت داماش، سیامک فراهانی پس از پیروزی داماش در مقابل آوالان و صدرنشینی این تیم، اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم. از نتیجه و همینطور از نحوه عملکرد بازیکنان خود در این بازی راضی هستم. خوشبختانه با کسب این سه امتیاز و رفتن به صدر جدول بازیکنان مزد تلاش خود را گرفتند و توانستیم هواداران خود را راضی و خوشحال کنیم.
وی ادامه داد: قبل از بازی به بازیکنان خود گوشزد کرده بودیم که اگرچه بازی عقب افتاده داریم اما وقتی می توانیم خوشحال باشیم که سوت پایان بازی زده باشد و توانسته باشیم هر سه امتیاز را نصیب خودمان کرده باشیم.

 
سرمربی داماش با تشکر از هواداران این تیم تصریح کرد: خوشحالیم که توانستیم هواداران خود را خوشحال کنیم. اما کار اصلی ما هنوز باقی مانده و امیدواریم با تلاش خود بتوانیم این روند خوب مان را ادامه دار کنیم.

فراهانی در مورد بازی داماش در مقابل ماشین سازی در جام حذفی گفت: برنامه ما از حضور در جام حذفی، تمرکز و تلاش در هر بازی بوده و خوشبختانه تا اینجا پیش آمده ایم. در بازی با ماشین سازی هم همانند بازی های قبلی تلاش خود را به کار خواهیم بست.

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت هواداران داماش سیامک فراهانی سرمربی داماش سایت هواداران داماش گیلان رشت داماش گیلان داماش باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.