فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
افشین ناظمی: قلبم برای این شهر و مردمش می تپد

افشین ناظمی: قلبم برای این شهر و مردمش می تپد

وارش اسپرت:

عکس هایی که از افشین ناظمی بعد از صعود زودهنگام داماش به لیگ برتر منتشر شد همه را تحت تاثیر قرار داد. اشک هایی که همه گواه از تعصب مربی بومی داماش شهر باران داشت.

فرصتی دست داد تا وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان به سراغ کاپیتان بزرگ فوتبال رشت برود و مصاحبه ای را با وی ترتیب دهیم.

 

*آقاي ناطمي قبل از هر چيز صعود به ليگ برتر رو به شما تبريک عرض ميکنيم و خسته نباشيد ميگيم به شما و تمام کادر فني پرتلاش داماش.

مرسي، من هم تبريک ميگم به شما و همه ي هواداران خوب تيم داماش گیلان.خوشحاليم که تيم به ليگ برتر صعود کردو دل مردم و هواداران داماش رو شاد کرد.

 

*اگرچه هواداران در سيرجان حضور نداشتند، اما با عکسهايي که از اونجا به روي سايت گذاشتيم مطمئنا اون حال و هوا رو درک کردند و احساس غرور بهشون دست داد. بخصوص اون عکسهاي جالبي که از شما منتشر شد که واقعا همه رو تحت تاثير قرار داد.

بله؛ خب اين يه شادي از ته دلم بود و باعث شد که چشمام پر از اشک بشه، اشک شوق...به خاطر اينکه اين تيم شهرمونه و براي مردم دلمون ميتپه. اين مردم هستند که تو گرما و سرما از تيم شهرشون حمايت کردند. اونجا يه لحظه احساس کردم که جاي مردم و طرفداران تيم خالي بود، چون واقعا يه روز به يادماندني بود و بعد از دو،سه سال رشت دوباره صاحب يک تيم ليگ برتري شد و ما مجبور شديم تو يه شهر غربت جشن قهرماني رو برپا کنيم. به هر حال انشالله تيم داماش بتونه تو ليگ برتر هم بازيهاي جاودانه اي رو به جا بزاره و بتونه دل مردم رو شاد بکنه.

 

متن کامل مصاحبه در ادامه مطلب...

 


*فکر ميکنيد تو ليگ برتر فصل آينده هم ميتونيم با اقتدار ليگ يک ظاهر بشيم؟

خوشبختانه ما با يک مديرعاملي کار ميکنيم که خودش بازيکن بزرگي بوده و در تيم ملي بازي کرده، ضمن اينکه مدير خيلي بزرگي هست و صد در صد برنامه هاي مختلفي براي سال آينده داره. هر چقدر که به جلو بريم مطمئنا مردم با برنامه هايي که آقاي عابديني براي تيم داماش در نظر گرفته بيشتر آشنا ميشند. داماش يک تيم بزرگ هست و اهداف بزرگي رو هم دنبال خواهد کرد.

 

*آقاي ناظمي، پتانسيل تيم و بازيکنان رو براي ليگ برتر چطور ميبينيد؟

ما هنوز دو تا بازي داريم ، انشالله بتونيم اين دو تا بازي رو با موفقيت پشت سر بگذاريم. براي سال آينده مديريت باشگاه برنامه هاي زيادي رو پيش بيني کرده که ان شالله به وقتش به اون هم ميرسيم و مشاهده خواهيد کرد.

 

*در مورد بازي با سيرجان و روند اون بازي يه مقدار توضيح بديد که بازي چطور بوده؟

بازي خيلي مشکلي بود، مخصوصا اينکه گرماي هواي سيرجان روي بچه هامون تاثير خيلي بدي رو گذاشته بود و توان فني شون رو تا حدي گرفته بود.متاسفانه به همين علت ما نتونستيم اونطور که ميخواستيم از خلاقيت بازيکنان استفاده کنيم. به هر حال ان شالله که بازي با شهرداري بندرعباس بتونيم بازي خوبي رو انجام بديم و پيروز بشيم و بازي با سپاسي هم که قراره جشن قهرماني رو برگزار کنيم با موفقيت همراه باشه.

 

*مثل اينکه تو سيرجان مشکلاتي براي تيم بوجود آوردند،درسته؟

قبل از بازي طبق هماهنگي هايي که از قبل مابين هيئت استان گيلان و هيئت فوتبال استان کرمان انجام گرفته بود، قرار بود که يک جلسه تمرين توي زمين مسابقه داشته باشيم و حتي ساعت تمرين هم به طور دقيق مشخص شده بود اما وقتي رفتيم به استاديوم متاسفانه زمين رو در اختيار ما قرار ندادند. به هر حال هر چي که بود گذشت و من اميدوارم که از اين به بعد با تيم هايي که به اين شهر ميرند مثل شهر رشت که با تمام ميهمانان خوب برخورد ميکنه و امکانات رو براشون مهيا ميکنه باشند و زمين رو در اختيارشون قرار بدند چون اين حق تمام تيمهاست که حداقل يک جلسه تمرين پيش از مسابقه در زمين اصلي برگزار کنند.

 

*داماش در دو بازي آينده به خصوص بازي با سپاسي با چه ترکيبي به ميدان ميره؟ با بازيکنان اصلي يا  تلفيقي از بازيکنان اصلي و نيمکت نشين؟

ما تمام بازيکنانمون بازيکنان اصلي هستند و هيچ فرقي بينشون وجود نداره. به هر حال براي بازي آينده دو بازيکن محروم به نام هاي آقاي مهدوي و آقاي حاجتي داريم که بايد دو بازيکن جايگزين براشون استفاده کنيم. البته هنوز کادر فني براي مسابقه با شهرداري بندرعباس تصميم خاصي نگرفته و در روزهاي آينده در اين خصوص و اينکه کدوم 11 نفر در ترکيب اصلي قرار بگيرند تصميم خواهيم گرفت.

 

*در روزهاي اخير شايعات زيادي حول محور کادر فني فصل آينده شد. با توجه به صحبت آقاي عابديني مبني بر اينکه با آقاي دينورزاده کار رو ادامه خواهند داد، شما هم در کادر فصل آينده خواهيد بود؟

هدف ما رسوندن تيم به ليگ برتر بود که تونستيم به اين هدف هم دست پيدا کنيم. دو بازي ديگر باقي مونده و بعد از اين دو بازي همه موارد بهتر روشن خواهد شد. هر تصميمي که آقاي عابديني بگيرند ما به ديده منت قبول خواهيم کرد.

 

*و حرف آخر با هواداران ؟

ما هر چي که داريم از همين هواداران هست و در واقع بدون اونها ما هيچي نيستيم. از همشون ممنونم و دست تک تکشون رو هم ميفشارم و هم ميبوسم. براي همشون آرزوي سلامتي و موفقيت دارم و اميدوارم که هميشه يار و ياور تيم داماش باشند.

 

 

کلمات کلیدی افشین ناظمی مربی داماش سایت هواداران داماش گیلان افشین ناظمی مربی داماش سایت هواداران داماش گیلان افشین ناظمی مربی داماش سایت هواداران داماش گیلان افشین ناظمی مربی داماش سایت هواداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.