فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
چکیده ای از برنامه با ورزش شبکه باران با حضور امیر عابدینی

چکیده ای از برنامه با ورزش شبکه باران با حضور امیر عابدینی

 

برنامه با ورزش شبکه باران در ابتدا به بررسی تیم فوتبال داماش گیلان از آغاز فصل تا کنون اختصاص داشت و سپس با حضور مهندس امیر عابدینی " مدیر عامل باشگاه داماش گیلان " به سوال و جواب در خصوص برنامه های باشگاه برای فصل آینده اختصاص داشت.

مجری برنامه با ورزش  " افشین وهابی " ابتدا در خصوص چگونگی صعود داماش گیلان به لیگ برتر سوال نمود . آنچه در پی می آید ما حصل اجمالی جواب های مهندس عابدینی است.

 

وی گفت : ابتدا به مردم رشت و استان گیلان سلام عرض می کنم ، امسال عنایت الهی شامل حال ما شد و ما باید توجه داشته باشیم که امسال تیم هایی که در فصل گذشته صعود کردند اکنون در آستانه سقوط قرار گرفته اند ، اما ما نیامدیم که برگردیم ، ما امسال مقتدر آمدیم و می خواهیم مقتدر در لیگ برتر بمانیم و امیدوارم سال آینده همین جا در  حضور مردم سرم بالا باشد.

عابدینی افزود : ما امسال از بازیکنان صاحب نام بومی استفاده کردیم ، نظر محمدی ، مختاری ، میکائیلی ، نظیف کار بسیار خوب کار کردند ، رضایی در پست خودش بسیار خوب کار کرد ، حسینی جای بازیکنان بزرگ را پر کرد ، چاوشی و مهدوی بسیار خوب کار کردند ، بازیکنان جوان ما در تیم ، خوب جواب دادند ، همه بازیکنان عالی کار کردند ، تک شاخه های گل را یک باغبان با درایت مثل دینورزاده از آن ها استفاده مطلوب کرد.

ما برای سال آینده از مکان ده به بالا را دیده ایم و بقیه کارها مربوط به خود بچه ها است که چگونه جواب دهند ، انتخاب بازیکن به عهده دینورزاده است ، دستشان برای گرفتن بازیکنان بزرگ باز است ، اما بازیکن بزرگ منظور بازیکنی نیست که در تیم های بزرگ و یا تیم ملی سیراب شده باشد.

 

متن کامل را در ادامه مطلب مشاهده فرمائید..

 


وی ادامه داد : جا دارد تا از استاندار سابق آقای قهرمانی و نیز آقای قاسمی تشکر ویژه کنم که امسال از ما به خوبی حمایت کردند ، زمین در اختیار ما بود و هست ، آقای محمدی مدیر کل تربیت بدنی هم اکنون به دنبال این است که حتی سردار جنگل را به استاندار مورد نظر برساند ... ما باید تهدید AFC به تقلیل تیم های لیگ برتر به 10 تیم را جدی بگیریم لذا باید استانداردها را بالا ببریم و این اتفاق خوب در رشت در حال شکل گیری است ، همه کشور در حال حرکت به این سمت هستند ، هلدینگ داماش ایرانیان برای این کار این بضاعت را دارد ، شهر رشت هم بستر را آماده کرده است و با صمیمیت و رفاقت این کار شدنی است.

 

عابدینی در خصوص کادر فنی در سال آینده گفت : آقای دینورزاده مربی با درایت و فهیمی است و با بازیکنان روابط بسیار خوبی دارد ، به ناظمی و یکه هم گفتیم که برای فصل آینده به فکر تیم دیگری نباشند و بمانند ، وقتی کادر فنی در لیگ یک نتیجه گرفته است پس باید ثمره کارش را هم در لیگ برتر ببیند ، اما یک ( مربی تمرین دهنده خارجی ) با نظر دینورزاده خواهیم آورد.

 

 

عابدینی در خصوص بستن تیم برای فصل آینده اظهار داشت:

ما دوست داریم که بچه ها پیش ما بمانند اما اگر کسی خواست برود ما رضایت نامه او را خواهیم داد ، هر بازیکنی را که دینورزاده بخواهد با او قرار داد امضاء می کنیم .... سه بازیکن پرقدرت خارجی خواهیم گرفت و 8 بازیکن هم بر اساس سهمیه می توانیم جذب کنیم که پرقدرت باشند ... ما اکنون حدود 11 بازیکن بومی داریم که با همین بازیکنانی که داریم می توانیم در لیگ برتر شکوفا باشند.

عابدینی ادامه داد : هویت سازی یک امر مهم برای تیم است ، ما بازیکن اشباع شده را نخواهیم آورد ، کسی را می آوریم که در صدد شکوفایی باشد ، ما کف را براساس این که از دهم به پایین نباشیم می بندیم و هدایت و مدیریت می کنیم که تیم از دهم به بالا باشد و هویت سازی را براساس بازیکنان بومی ادامه می دهیم ، هویت سازی یعنی بومی سازی تا تعصب به شهر خود صورت گیرد . ما برای رویارویی با تیم های دیگر شهرستان ها و تیم های استانی مثل ملوان باید بضاعت کشوری را هم نگاه کنیم ، قرار نیست که از بضاعت کشوری استفاده نکنیم ، از نظر مردم ، تیم شهر اولی به نفر شهری است ، از بهترین بازیکنان خارجی و یک سهمیه آسیایی استفاده می کنیم تا تیمی قوی سازماندهی کنیم ... در قاعده هرم قطعا ساختار تیم ما بومی خواهد بود ...

 

عابدینی در ترسیم سیاست داماش گیلان تاکید کرد که در سال اول به عدم سقوط ، در سال دوم به کسب جایگاه قابل قبول و در سال سوم به موفقیت تیم برای کسب سهمیه آسیایی توجه داریم و تاکید نمود که ما تلاش خواهیم کرد تا ترانسفر را در تیم با کمک رسانه ها و در منطقه ایجاد کنیم.

 

عابدینی در خصوص استفاده از بازیکنان خارجی تاکید نمود که جذب هر بازیکن خارجی باید براساس تناسب با شرایط اقلیمی هر تیمی باشد و در غیر این صورت مثمر ثمر نخواهد بود  . در همین حال وی با اشاره به حضور 9 بازیکن بارسلونا در تیم اصلی که در مدارس این باشگاه تربیت شده اند تاکید نمود که پشتوانه سازی و ساختن ساختار باشگاه به منظور تربیت بازیکن یکی از اهداف باشگاه داماش گیلان برای تیم فوتبال است.

 

 

عابدینی در خصوص تیم والیبال داماش گیلان تاکید نمود که این تیم و کادر فنی آن انتظارات باشگاه را برآورده نکرد و در فصل آتی تغییرات اساسی در این تیم ایجاد خواهد شد . وی گفت که دیگر اجازه لابی در جذب بازیکن را نخواهد داد و در ادامه از حمایت مردم رشت از والیبال داماش گیلان به رغم برگزاری بازی های رفت در تهران ، تشکر و قدردانی کرد .
در باره بسکتبال داماش گیلان عابدینی گفت : این تیم ، تیم بسکتبال داماش گیلان است و ما داماش لنگرود نداریم . وی ادامه داد : من به مردم و تماشاچیان لنگرود بسیار احترام می گذارم اما برای یک برد و یا یک باخت ما نباید احترام متقابل را زیر پا بگذاریم . وی نظریه خرید امتیاز یک تیم بسکتبال لیگ برتری را رد کرد و گفت این اقدام برخلاف ساختار سازی و ظرفیت سازی باشگاه داماش ایرانیان است .  وی همچنین تاکید نمود که در فصل آتی  تیم فوتسال بانوان داماش گیلان را تقویت نموده و در تلاش خواهند بود تا والیبال بانوان را نیز راه اندازی کنند . وی همچنین بر حفظ و تقویت کاراته داماش گیلان در فصل آتی تاکید نمود.

 

عابدینی در پایان این گفتگو ضمن تشکر از مردم رشت و استان گیلان تاکید نمود که همچنان خدمتگزار مردم و ورزش استان خواهد بود و از همه ظرفیت ها برای این خدمتگزاری استفاده خواهد نمود . عابدینی همچنین از هیئت فوتبال استان و شورای تامین شهر رشت به مناست همکاری های خالصانه آن ها برای برگزاری مسابقات در عضدی رشت تشکر و قدردانی نمود.

 

عابدینی گفت : من خدمت جناب سعادتی استاندار جدید خیر مقدم می گویم ، البته هنوز ایشان را زیارت نکرده ام اما مطمئن باشند که اگر مسئولین با دلسوزی در خدمت ورزش باشند حتما نتیجه می گیریم و ما نیز در خدمت ورزش استان خواهیم بود.

 

در بخش پایانی این گفتگو عابدینی در باره تیم ملوان و رویارویی دو تیم در فصل آتی لیگ برتر افزود : من دست همه هواداران ملوان را می بوسم ، ما شأن و فرهنگ داریم و باید شأن و فرهنگ خودمان را ، خودمان رعایت کنیم و امیدوارم آن ها باشند و ببینند که چگونه در رشت از آن ها استقبال می کنیم.

 

 

 

برگرفته از گزارش داماش ایرانیان

 

 

کلمات کلیدی امیرعابدینی مدیر عامل داماش گیلان برنامه باورزش شبکه استانی گیلان باران سایت هواداران داماش امیرعابدینی مدیر عامل داماش گیلان برنامه باورزش شبکه استانی گیلان باران سایت هواداران داماش امیرعابدینی مدیر عامل داماش گیلان برنامه باورزش شبکه استانی گیلان باران سایت هواداران داماش امیرعابدینی مدیر عامل داماش گیلان برنامه باورزش شبکه استانی گیلان باران سایت هواداران داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.