فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
قهرمانی گیلان در اولین دوره المپیاد ورزشی کاراته دختران

قهرمانی گیلان در اولین دوره المپیاد ورزشی کاراته دختران

اولین دوره المپیاد ورزشی کاراته دختران 4 و 5 آذرماه به میزبانی سنندج برگزار شد و تیم گیلان بر سکوی قهرمانی قرار گرفت.
به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، در این دوره از رقابتها که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، در رده سنی نونهالان 135 کاراته کا و در رده سنی نوجوانان 109 نفر به روی تاتامی رفتند که در پایان و در مجموع مدالی تیم گیلان با ۳ طلا عنوان قهرمانی را بدست آورد.

لرستان با ۲ طلا, یک نقره و یک برنز دوم شد. ایلام با یک طلا و ۲ نقره در مکان سوم ایستاد.

مازندران با یک طلا، یک نقره و ۲ برنز چهارم شد. تیم کردستان با یک طلا و ۲ برنز در مکان پنجم ایستاد.

تیم فارس با یک طلا ششم شد. تیم های تهران و هرمزگان با یک نقره و یک برنز مشترکاً هفتم شدند. تیم های کرمان، قزوین و آذربایجان شرقی با یک نقره در مکان هشتم قرار گرفتند.

تیم های کرمانشاه، اصفهان، همدان و سیستان و بلوچستان با ۲ برنز نهم شدند و تیم های زنجان، سمنان و البرز با یک برنز در رده دهم قرار گرفتند.

 

اسامی مدال آوران این سابقات بدین شرح است:

رده سنی نوجوانان/
وزن 42- کیلوگرم: زهرا ابراهیمی از گیلان اول شد، سایدا ایدی از ایلام در مکان دوم قرار گرفت. فاطمه یوسفی از اصفهان و مهلا آذری از سیستان و بلوچستان سوم مشترک شدند.
در این وزن 25 کاراته کا شرکت داشتند.

در وزن 47- کیلوگرم: اسراء کریمی راد از ایلام بر سکوی قهرمانی ایستاد. زهرا علیزاده از تهران دوم شد. یلدا نقی بیرانوند از همدان و ستایش نادری از کرمانشاه سوم مشترک شدند.
در این وزن 28 نفر حضور داشتند.

در وزن 54-کیلوگرم: فاطمه بداق از لرستان در جای اول قرار گرفت. عسل مرادی از هرمزگان در مکان دوم ایستاد. مریم الهی سرخه از کرمانشاه و مینو وهاب پور از البرز مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.
در این وزن 28 کاراته به میدان رفتند.

در وزن 54+ کیلوگرم: آتنا محبوب از گیلان اول شد. نرگس محمدی از لرستان در جای دوم ایستاد. یگانه خواجه کلایی از مازندران و جوانا رسولی از کردستان سوم مشترک شدند.
در این وزن 28 نفر با هم مبارزه کردند.

در رده سنی نونهالان/
در وزن 38- کیلوگرم: آتین ایرجی از کردستان اول شد. فاطمه بشیری از ایلام در مکان دوم ایستاد. رومینا خادمی از تهران و کوثر نوری از سیستان و بلوچستان سوم مشترک شدند.
30 کاراته کا در این وزن به روی تاتامی رفتند.

در وزن 42- کیلوگرم: سونیا میرزایی از لرستان در جای نخست قرار گرفت. فاطمه زهرا سعیدآبادی از کرمان دوم شد. نرگس بشارت از اصفهان و مائده زارعی از همدان سوم شدند.
در این وزن 29 کاراته کا به میدان رفتند.

در وزن 47- کیلوگرم: ملیکا اسدی از فارس اول شد. سیده مهدیه سیپورشکتایی از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. الهه حاجی احمدی از کردستان و آیدا طاهری از زنجان مشترکاً عنوان سومی را کسب کردند.
در این وزن 28 نفر با هم مبارزه کردند.

در وزن 52- کیلوگرم: فرناز پورغلامی از گیلان اول شد. زینب بازدارپرشکوهی از قزوین در جای دوم ایستاد. هانیه رشیدیان از لرستان و بشرا ایمانی از مازندران سوم شدند.
در این وزن 25 شرکت کننده حضور داشت.

در وزن 52+ کیلوگرم: هانا حسین پور از مازندران عنوان نخست را کسب کرد. هلیا احمدی از آذربایجان شرقی دوم شد. الینا صفاجو از سمنان و آناهیتا عبدالملکی از هرمزگان سوم مشترک شدند.
در این وزن 23 نفر حضور داشتند.

51 داور قضاوت این مسابقات را بر عهده داشتند.

 

/سایت فدراسیون کاراته

 

کلمات کلیدی کاراته کاراته گیلان تیم کاراته گیلان المپیاد ورزشی کاراته المپیاد المپیاد استعدادهای برتر کشور وارش اسپرت ورزش ورزش گیلان سایت ورزش گیلان گیلانی زهرا ابراهیمی کاراته گیلان زهرا ابراهیمی آتنا محبوب فرناز پورغلامی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.