فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
ورزش سه/ داماش و سپیدرود در انتظار کمک شورای شهر رشت

ورزش سه/ داماش و سپیدرود در انتظار کمک شورای شهر رشت

قرار است شورای شهر رشت با تصویب لایحه‌ای به دو باشگاه سپیدرود و داماش کمک‌های مالی انجام دهد.

به گزارش وارش اسپرت و به نقل از ورزش سه، سپیدرود و داماش دو تیم معروف شهر رشت هستند که به طرق مختلف در سطح اول فوتبال ایران حضور دارند و اسمشان بر سر زبان‌هاست. سرخپوشان رشتی که با علی کریمی در لیگ هجدهم حضور دارند و برای فرار از قعر جدول تلاش می‌کنند و از طرف دیگر داماشی‌ها با شگفتی آفرینی و با حذف ماشین سازی تبریز به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کردند و جز چهار تیم برتر این مسابقات هستند.


در این میان سپیدرود و داماش توسط بخش خصوصی اداره می‌شوند و هیچ هزینه‌ای از دولت دریافت نمی‌کنند. حالا قرار است شورای اسلامی شهر رشت با تصویب لایحه‌ای به دو باشگاه سرخابی این شهر کمک مالی انجام داده و در تامین برخی هزینه‌های جانبی کمک‌هایی انجام دهند.


سپیدرود با مالکیت علی کریمی سر و سامان نسبی پیدا و بسیاری از بدهی‌های قبلی خود را تسویه کرده و تا به اینجای لیگ مشکل مالی خاصی را پیرامون خود ندیده است. از طرف دیگر شهردار سابق شهر رشت هم مالکیت داماش را بر عهده دارد و به دنبال بازگردندان این باشگاه پرطرفدار به سطح اول فوتبال ایران است. حالا باید دید چه زمانی کمک مصوب شورای شهر در اختیار این دو باشگاه قرار می‌گیرد و باری از روی دوش آن‌ها برداشته می‌شود.

 

کلمات کلیدی داماش داماش گیلان رشت سپیدرود شورای شهر شهرداری وارش علی کریمی حاجی پور ورزش سه سایت داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.