فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
آغاز مسابقات لیگ نوجوانان و جوانان آقایان شهرستان رشت

آغاز مسابقات لیگ نوجوانان و جوانان آقایان شهرستان رشت

هیات والیبال شهرستان رشت در نظر دارد که مسابقات لیگ نوجوان و جوانان والیبال پسران شهرستان رشت را با حضور ۶ تیم در قالب دو گروه A و B به میزبانی بخش سنگر آغاز نماید.

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، رییس هیات والیبال شهرستان رشت خاطر نشان کرد : آغاز این دور از لیگ از تاریخ ۱۷ آذر میباشد.

وی ادامه داد: گروهای منتخب در تیم A شامل تیم تربیت سنگر ، آکادمی حسینی رشت، شهرداری کوچصفهان و گروهای منتخب B، تیم لشت نشا، تیم کانون علیزاده و تیم آروین نوین رشت میباشند که به مصاف با هم خواهند پرداخت.

رییس هیات والیبال شهرستان رشت بیان کرد: پایان این دوره از مسابقات ۱ دی میباشد که در آن تیم ها و نفرات برتر این دوره لیگ مشخص میشوند.
عاقل منش در ادامه از زحمات عوامل اجرایی مسابقات بخصوص دبیر هیات ، مسوول و اعضا کمیته مسابقات هیات والیبال شهرستان رشت ، داوران و ناظران و هم چنین از مربیان و کادر فنی و افرادی که به صورت کانون یا تیم در این دور از بازیها حضور پیدا می کنند قدردانی کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: امید است در آینده بتوانیم این چنین لیگ هایی را در سطح شهرستان رشت با حضور تیم های بیشتری برگزار کنیم و بستر سازی مناسبی برای شناخت تعرفه بازیکنان مستعد و علاقه مند به رشته والیبال مهیا گردد، که بتوانند در سطوح بالاتری حضور داشته باشند و کسب افتخار کنند.

وی همچنین از حمایت های ارزشمند اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت و هیات والیبال استان گیلان بخصوص آقایان احمدی رئیس اداره ورزش و جوانان بخش سنگر و معصومی رئیس هیات والیبال بخش سنگر بابت حمایت و قبول میزبانی این دوره از مسابقات در بخش سنگر قدردانی داشت و از تمامی علاقه مندان و پیشکسوتان والیبال دعوت به عمل آورد تا به تماشای این دور از بازیها بیایند.

 

کلمات کلیدی والیبال هیات والیبال شهرستان رشت مصطفی عاقل منش رشت گیلان والیبال گیلان عاقل منش گیلانی سایت ورزش گیلان وارش اسپرت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.