فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
در حاشیه اولین حضور فرماندار رشت در دیدار داماش/  چه دیالوگی بین مومنی زاده و حاجی پور رد و بدل شد؟!

در حاشیه اولین حضور فرماندار رشت در دیدار داماش/ چه دیالوگی بین مومنی زاده و حاجی پور رد و بدل شد؟!

پایان دیدار با فولاد نوین اهواز برای لاجوردی پوشان شهرباران توام با قهرمانی نیم فصل لیگ دو همراه بود تا داماشی ها نشان بدهند که عزم خود برای صعود را جزم کرده اند.
دیدار هفته پایانی نیم فصل اول داماش گیلان برابر فولاد نوین اهواز مهمانان ویژه ای در جایگاه ویژه استادیوم سردارجنگل داشت.


علاوه بر فرهام زاهد عضو ورزش دوست شورای اسلامی کلانشهر رشت که در تمامی دیدارهای سال های اخیر داماش در استادیوم حضور به عمل آورده است، دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت در کنار مالک و مدیرعامل باشگاه داماش به تماشای این دیدار پرداخت.

 

تصویر فوق که در حین تشویق های کوبنده هواداران از دیالوگ اسماعیل حاجی پور و میرشمس مومنی زاده شکار شده است، احتمالا بیانگر تمجید حاجی پور از سبک خاص تشویق هواداران تیفوسی داماش می باشد که فرماندار هم لبخند رضایت بخشی دارد.

 

لازم به ذکر است، پیش از این فعالان رسانه ای و لیدرهای داماش در جلسه ای با فرماندار رشت به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان رشت درخواست جامعه ی هواداری داماش را منتقل کردند که میرشمش مومنی زاده در پاسخ به درخواست آنها اعلام داشت که تمام تلاش خود برای بازگشت دیدارهای خانگی داماش به استادیوم عضدی را انجام خواهد داد.

 

کلمات کلیدی داماش داماش گیلان رشت گیلان فرماندار مومنی زاده حاجی پور شورای شهر مالک مدیرعامل الطافی عکس وارش سایت ورزشی سردارجنگل عضدی فرماندار رشت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.