فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
جدول گلزنان داماش گیلان در پایان نیم فصل / داماش بهترین خط دفاع و سومین خط آتش لیگ دو

جدول گلزنان داماش گیلان در پایان نیم فصل / داماش بهترین خط دفاع و سومین خط آتش لیگ دو

میلاد پورصف شکن به مانند فصل گذشته لیگ دو، بهترین گلزن داماشی ها تا پایان نیم فصل بوده است. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، مهاجم شفتی داماش در حالی تا هفته سیزدهم هشت گل برای لاجوردی های شهر باران به ثمر رسانده است که با همین تعداد گل در پایان رقابت های فصل گذشته، بهترین گلزن داماشی ها لقب گرفته بود. این موضوع با در نظر گرفتن اینکه علی آل کثیر دومین گلزن داماش نیز 6 گل به ثمر رسانده، نشان دهنده میل هجومی تر داماشی ها در فصل جاری است. 

در جدول کلی گلزنان دو گروه لیگ دسته دو، در حال حاضر سجاد اخباری از شهرداری فومن با 9 گل بهترین گلزن رقابت هاست و کیوان مارابی از آوالان در کنار پورصف شکن با 8 گل در جایگاه دوم است. مختار جمعه زاده از آرمان گهر سیرجان و نصرالله درفشی از خوشه طلایی ساوه نیز با 7 گل در جایگاه سوم قرار دارند. 

داماش گیلان، صدرنشین گروه الف لیگ دو، با به ثمر رساندن 20 گل، پس از مقاومت  که 27 گل به ثمر رسانده است دومین تیم گروه و بعد از آرمان گهر سیرجان صدرنشین گروه ب لیگ دو که 21 گل به ثمر رسانده است، سومین خط حمله برتر لیگ دو را در اختیار دارد. 

این در حالی است که خط دفاعی داماش نیز به رهبری کاپیتانش محمد مختاری، با 7 گل خورده بهترین خط دفاعی هر دو گروه لیگ دو را نیز در اختیار دارد. 

 

جدول گلزنان داماش گیلان در پایان هفته سیزدهم و نیم فصل لیگ دو به شرح زیر است: 

8 گل: میلاد پورصف شکن 

6 گل: علی آل کثیر

2 گل: محمد مختاری - جابر نصیری 

یک گل: میثم میر پسندیده، سعید طالبی

 

گلزنان داماش گیلان در جام حذفی: 

یک گل: سعید باقرپسند، مرتضی حیدری، امید قربانی، امیر تیزرو، میلاد پورصف شکن، علی آل کثیر. 

 

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت هواداران داماش میلاد پورصف شکن فوتبال گیلان فوتبال علی آل کثیر سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلان داماش جدول گلزنان لیگ دو جدول گلزنان تیم داماش باشگاه داماش گیلان آقای گل Damash gilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • MOST@fa MOST@fa

    بسیار عالی و ممنون از آمار دقیقتون، کاش آمار پاس گل هم میدادین

    ۹ ماه پیش