فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نوستالژی/ رشتی ها پیشتاز در صدور کارت هواداری باشگاهی در فوتبال ایران

نوستالژی/ رشتی ها پیشتاز در صدور کارت هواداری باشگاهی در فوتبال ایران

در ادامه سلسله تصاویر نوستالژیک از فوتبال رشت این بار عکس و گزارشی از کارت هواداری باشگاه پگاه گیلان(داماش کنونی) برای مخاطبان وارش اسپرت آماده انتشار کردیم.

 

در دهه ۸۰ تیم فوتبال داماش کنونی به عنوان نماینده شهرباران و تحت حمایت صنایع شیر ایران و کارخانه پگاه گیلان در سطح نخست فوتبال کشور شرکت می کرد که از قضا در همان برهه هم بود که فیروزه ای پوشان شهرباران به جامعه هواداری رشت، هویت مستقل از سرخابی های پایتخت بخشیدند و اولین باشگاهی در سطح فوتبال ایران بود که طبق ساختار مشخص برای هوادارانش کارت هواداری صادر کردند.

 

برای تکمیل گزارش و اطلاع از جزئیات این طرح پیشتاز در فوتبال کشور به سراغ مدیران وقت باشگاه رفتیم؛
دکتر اسماعیل شاد مدیرعامل وقت باشگاه در خصوص برنامه ریزی های مجموعه تحت مدیریت خود چنین گفت: مجموعه ی مدیریتی باشگاه به کار ساختاری و تشکیلاتی اعتقاد راسخ داشت که صدور کارت های هواداری در همان برهه صورت گرفت که در این خصوص در فوتبال کشور پیشرو بودیم و برای ساماندهی هواداران مان برنامه مدون داشتیم. همان طور که جهت ساخت کمپ ورزشی و استادیوم اختصاصی برای باشگاه، قدم های اولیه نظیر خرید زمین در سه راه شفت را برداشته بودیم که متاسفانه کارشکنی های درون‌ استانی از احقاق این برنامه ها جلوگیری کرد!

 

همچنین علی احمدی سراوانی مدیرروابط عمومی که حدود هجده سال با این سمت در ادوار تاریخ باشگاه داماش حضور داشته است، به عنوان مسئول مستقیم این طرح هواداری اظهار داشت: در اواسط دهه ۸۰ به عنوان اولین باشگاهی بودیم که با همکاری بانک سامان این طرح را آغاز و اجرایی کردیم که می رفت با استقبال هواداری رشتی هم همراه شود که متاسفانه به دلیل انصراف صنایع شیر از تیمداری در ورزش کشور این طرح به سرانجام پیش بینی شده نرسید. البته به غیر از پگاه که به عنوان اولین باشگاه در اجرای این طرح در فوتبال کشور پیش رو بود، فکر کنم در همان برهه باشگاه پرسپولیس هم برای صدور کارت هواداری با بانک دیگری در مرحله انعقاد قرارداد بود.

 

کلمات کلیدی کارت هواداری پگاه هوادار نوستالژیک نوستالژی مدیرعامل مدیر روابط عمومی علی احمدی سراوانی صنایع شیر رشت داماش تیفوسی اسماعیل شاد damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.