فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
گیلان قهرمان مسابقات قایقرانی آب های آرام بانوان کشور شد

گیلان قهرمان مسابقات قایقرانی آب های آرام بانوان کشور شد

رقابت های قایقرانی آب های آرام بانوان کشور و انتخابی تیم ملی ، با قهرمانی تیم گیلان در رده سنی بزرگسالان پایان یافت.

 

به گزارش وارش اسپرت- پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان؛ در جریان این مسابقات که در تهران و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان جریان داشت، تیم گیلان در رده سنی بزرگسالان با تصاحب مدال های رنگارنگ و کسب ۶۳ امتیاز بالاتر از تیم های تهران و توابع تهران قرار گرفت و عنوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

در جریان این مسابقات و در رشته های مختلف ، در کایاک یک نفره ۲۰۰ متر بزرگسالان، آتنا رئوفی از استان گیلان عنوان قهرمانی را کسب و مدال طلا را تصاحب کرد؛ همچنین پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه دیگر بانوان قایقران گیلانی در این رشته توانستند به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گیرند و مدال های نقره و برنز را کسب کنند تا هر سه مدال کایاک ۲۰۰ متر بزرگسالان به ورزشکاران گیلانی تعلق گیرد.

در فینال کانوی یکنفره ۲۰۰ متر بزرگسالان نیز الناز شفیعیان از گیلان پس از ورزشکاری از همدان روی سکوی دوم قرار گرفت و مدال نقره این بخش را برگردن آویخت؛ در فینال کایاک دونفره ۵۰۰ متر بزرگسالان، تیم گیلان با ترکیب الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور پس از تیم تهران روی سکوی دوم قرار گرفت تا مدال نقره این ماده را نیز تصاحب کند.

در فینال کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر بزرگسالان، تیم گیلان با ترکیب الناز شفیعیان، نجمه سجادی، آرزو صیاد و نرجس کارگرپور پس از تهران دوم شد تا به مدال نقره این رشته نیز دست یابد ضمن آنکه در جریان رقابت های قایقرانی آب های آرام بانوان کشور و انتخابی تیم ملی در ماده کانو دو نفره مسافت ۵۰۰ متر رده سنی بزرگسالان ، پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از استان گیلان موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات شدند.

در ماده کایاک یک نفره ۵۰۰ متر رده سنی بزرگسالان هم الناز شفیعیان دیگر قایقران شایسته گیلانی حاضر در این مسابقات، پس از ورزشکارانی از استان های همدان و تهران، روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز کسب کرد. 

در رقابت های قایقرانی قهرمانی آب های آرام بانوان کشور و انتخابی تیم ملی ، زبده ترین ورزشکاران این رشته از استان های مختلف کشور حضور داشتند که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در دو بخش کانو و کایاک در مواد مختلف و به مدت دو روز در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران با هم به رقابت پرداختند.

 

 

/روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت ورزش گیلان قایقرانی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.