فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نماینده مجلس: اجرای قانون منع فعالیت بازنشستگان باید در ورزش تسریع شود

نماینده مجلس: اجرای قانون منع فعالیت بازنشستگان باید در ورزش تسریع شود

در هفته های اخیر چگونگی اجرای قانون منع فعالیت بازنشستگان در فدراسیون ها و هیات های ورزشی در صدر اخبار رسانه های کشور بود که ورزش گیلان هم با داشتن حداقل هشت رئیس بازنشتسه در هیات ورزشی مستثنی نبوده است.

دکتر قربانی یکی از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، اظهار داشت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان یکی از قوانین جامع و نیازمند جامعه بود که تصویب و اجرایی شد و ما باید بیش از پیش بستر را برای فعالیت جوانان مهیا کنیم و مقام معظم رهبری هم تاکید داشتند... بنده هم اعتقاد دارم باید این قانون در همه عرصه ها از جمله در ورزش تسریع داده شود.

 

نائب رئیس کمیسیون فراکسیون بهداشت مجلس در واکنش به اظهار وزیر ورزش در خصوص مستثنی بودن رئیس بازنشسته فدراسیون فوتبال از قانون، تاکید داشت: آقای سلطانی فر پیشنهادی غیرمنطقی در این خصوص دادند که باورم این است که نباید فدراسیون و همچنین هیات های ورزشی از این قانون مستثنی شوند!

 

وی ادامه داد: دوستان ما در هیات های ورزشی استان هم نیاز است که آن میز را ببوسند، کنار بگذارند و هم آن قدرت چسبندگی که به صندلی داشتند را رها کنند و بگذراند فضا برای فعالیت جوانان مهیا شود که البته معتقدم جوانان در مدیریت باید از تجربیات این پیشکسوتان استفاده کنند.

 

همچنین نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر در خصوص اعتبار اختصاص یافته برای حوزه استحفاظی خود اظهار داشت:  طبق اعتباری که قانون برنامه ششم و بودجه سال 97 برای ورزش روستایی در نظر گرفته بود توانستیم از شخص وزیر ورزش جهت ساخت چندین چمن مصنوعی در سطح شهرستان کسب بودجه کنیم.

 

کلمات کلیدی گیلان کیاشهر وزیر ورزش ورزش هیات های ورزشی نماینده مجلس مجلس قربانی بازنشسته آستانه

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.