فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
فوتسال: هایپرشهر شاهین شهر ۳-۲ شهرداری رشت / تعویض پیروزی دو گله با شکست در یک نیمه

فوتسال: هایپرشهر شاهین شهر ۳-۲ شهرداری رشت / تعویض پیروزی دو گله با شکست در یک نیمه

فوتسالیست های رشتی در حالی که با دو گل از حریف خود پیش بودند،در نهایت بازی را واگذار کردند. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، در چهارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور و در گروه یک این مسابقات، تیم فوتسال شهرداری رشت در اصفهان میهمان هایپر شهر شاهین شهر بود و در حالی که با دو گل در پایان نیمه نخست از میزبانش پیش افتاده بود، در نهایت با نتیجه سه بر دو بازی را واگذار کرد تا بهترین فرصت برای نزدیکی به مدعیان را از دست بدهد. 

گل های این بازی را ابتدا محسن راجعی و سینا بخشی برای شهرداری رشت به ثمر رساندند و سپس احسان فیروزپور ۲ بار و احسان جزینی برای تیم شاهین شهر گلزنی کردند. 

در پایان هفته دوازدهم، نفت امیدیه با کسب 23 امتیاز از 10 بازی در رده نخست است، هایپرشهر شاهین شهر با 21 امتیاز از 11 بازی در جایگاه دوم و خالص سازان زنجان نیز با همین تعداد امتیاز و بازی به دلیل تفاضل گل کمتر در جایگاه سوم قرار دارند.

فوتسالیست های شهرداری رشت نیز با 14 امتیاز از یازده بازی در رتبه ششم جدول 9 تیمی گروه الف قرار گرفته اند. 

در پایان مرحله گروهی لیگ دسته یک که احتمالا تا نیمه نخست بهمن ماه به پایان می رسد، دو تیم نخست هر گروه و مجموعا 4 تیم به مرحله نهایی می رسند و در نهایت نیز پس از برگزاری این مرحله، دو تیم به لیگ برتر فصل آتی راه پیدا می کنند.  

 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپورت وارش اسپرت فوتسال گیلان فوتسال شهرداری رشت فوتسال شهرداری رشت شهرداری سایت ورزش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.