فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
میلاد پور صف شکن: هر چه در توان دارم می گذارم تا داماش صعود کند / می خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم

میلاد پور صف شکن: هر چه در توان دارم می گذارم تا داماش صعود کند / می خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم

آقای گل داماش و دومین گلزن برتر لیگ دو در پایان نیم فصل،عنوانی است که نصیب مهاجم شفتی لاجوردی پوشان شهر باران شده است. در یک روز پاییزی در  «کافه تلار» و کنار سدخاکی روستای توریستی سقالکسار رشت، پذیرای میلاد پورصف شکن بودیم و ساعتی را با وی از هر دری سخن گفتیم. از بحث های ابتدای فصل تا نگاهش به نیمه نهایی جام حذفی برای داماش. چکیده صحبت هایمان را در قالب مصاحبه اختصاصی وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، در ادامه می خوانید:

 

Varesh-Sport.Com: اول فصل دیر جذب شدی و به نظر می رسید  که در باشگاه بر سر نخواستنت دعوا بود. قضیه چه بود؟

زمزمه هایی شنیده می شد این بود که از دست من ناراحت بودند. چون به عقیده شان، من در انتهای فصل قبل، خودم را به مصدومیت زده بودم! در باشگاه با آقای حاجی پور جلسه داشتیم و حدود دو ساعت حرف زدیم تا شاید سو تفاهمات برطرف شود، چون برای من خیلی عجیب بود که اول فصل هیچ گونه صحبت و تماسی با من انجام نشد. هر چه باشد من برای این تیم زحمت کشیدم. البته این ارتباطی به بهترین گلزن تیم بودن در فصل گذشته ندارد. کسی که حتی دو بازی برای این تیم انجام داده باشد هم قطعا برای این تیم زحمت کشیده است. به هر حال هر چه که بود گذشت و خدا را شکر الان وضعیت خوب است.

 

milad-poursafshekan--10--AASQZZR

 

milad-poursafshekan--6--AKPJzvQ

 

Varesh-Sport.Com: از عملکرد خودت در این فصل راضی هستی؟ گویا حرف های ابتدای فصل انگیزه ات را بیشتر کرد.

بله امسال خیلی انگیزه ام بیشتر است. حتی وقتی در باشگاه صحبت می کردم، گفتم که امسال با پارسال خیلی فرق می کند و انگیزه ام بیشتر است. شکر خدا امسال تا به اینجا همه چیز خوب پیش رفته است و سوای از عملکرد تیمی، از عملکرد شخصی خودم هم راضی هستم. انشاالله این روند خوب را در نیم فصل دوم که خیلی مهم است هم ادامه بدهیم.

 

Varesh-Sport.Com: فصل گذشته در پایان مسابقات، 9 گل زدی و این فصل تا پایان نیم فصل 9 گل در لیگ و جام حذفی زده ای. دلیل این تفاوت در آمار گلزنی چیست؟! چه چیزی نسبت به فصل گذشته تغییر کرده است؟

دلایل مختلفی دارد. یک دلیلش این است که سبک بازی ما نسبت به فصل گذشته فرق دارد. فصل پیش دفاعی تر بازی می کردیم و این فصل هجومی تر بازی می کنیم که این کار را برای ما راحت تر می کند. دلیل دیگر هم همانطور که گفتم به انگیزه شخصی ام برمی گردد. امسال انگیزه خاصی دارم و بارها این را در جمع خانواده ام هم می گویم که می خواهم هر چه در توان دارم بگذارم تا این تیم امسال صعود کند. میخواهم خیلی چیزها را ثابت کنم.

 

milad-poursafshekan--20--CLZyxRK

 

Varesh-Sport.Com: چه شد که داماش فصل گذشته نتوانست به لیگ یک صعود کند و هفته های آخر نتایج بدی گرفت؟

فصل گذشته ما خوب شروع کردیم و ادامه دادیم. اما از نظر من به لحاظ بدنی کم آوردیم. به خصوص در بازی های آخر و بازی هایی که با شاهین بوشهر و نفت و گاز گچساران و... داشتیم، تیم ما جان نداشت. خود من هم دچار افت شده بودم. البته داوری ها هم کمی در عدم صعود ما تاثیرگذار بود.

 

Varesh-Sport.Com: شنیده می شد از پستی که فصل گذشته به تو بازی داده می شد، راضی نبودی. امسال اوضاع با سیامک فراهانی چطور است؟

پارسال سیستم ما ۴-۴-۲ بود و در این سیستم دوست داشتم مهاجم بازی کنم. هر وقت هم در پست مهاجم قرار می گرفتم، خوب بازی می کردم و گل می زدم. اما نمی دانم چرا آقای رضایی چند بازی مرا در سمت چپ یا راست بازی می داد و من علاقه ای به بازی در این پست ها نداشتم و خودم فکر می کنم که در این پست ها آن حس رضایتمندی از بازی ام در من به وجود نمی آید. امسال با توجه به پست و شکل بازی تیم، عملکرد بهتری را توانسته ام داشته باشم.البته و به هر حال هر مربی سلیقه و انتظارات خاص خودش را دارد.  

 

Varesh-Sport.Com: امسال عملکرد با طراوت تری نسبت به فصل گذشته داشته ای. چقدر حضور افشین چاوشی در کادر فنی را در این امر مؤثر می دانی؟

مسلما تاثیر بسیار زیادی دارد، چون خود ایشان مهاجم گلزنی بود. هر وقت هم که در حال ورود به زمین هستیم، مرتب به ما می گوید: “فکر کن داری گل می زنی. به گل فکر کن“ و بدین شکل به لحاظ روحی روانی ما را تهییج می کند. در تمرینات نیز بعد از پایان تمرین به طور اختصاصی با مهاجمان کار می کند. اتفاقی که متاسفانه سال قبل رخ نمی داد.

 

milad-poursafshekan--19--AWNTwNU

 

Varesh-Sport.Com: قبلا هم سابقه آقای گلی در لیگ دو را داشتی. به نظرت می توانی دوباره آقای گل شوی؟

بله قبلا با سپیدرود آقای گل لیگ دو شده بودم. آن فصل ۱۴ گل زدم و این فصل تا اینجای کار در لیگ ۸ گل زده ام. مسلما برای آقای گلی تلاش خواهم کرد. چون هر مهاجمی دوست دارد آقای گل شود، هر چند که موفقیت تیم قطعا در اولویت اول خواهد بود.

 

Varesh-Sport.Com: چه شد که شماره پیراهنت را تغییر دادی؟

به این دلیل که من بعد از همه به تیم ملحق شدم و موقعی که آمدم همه شماره ها تقسیم شده بود. خودم خیلی دوست داشتم پیراهن شماره ۱۰ را بردارم. اما نشد و در نهایت بین شماره هایی که خالی بود، ۲۸ را برداشتم. شاید این را بتوان به این شکل هم گفت که در شماره ۲۸، دو بعلاوه هشت می شود ده. خوشبختانه این شماره برایم خوش یمن بوده. اما امیدوارم در فصول آینده و با صعود داماش، بتوانم شماره ۱۰ را بپوشم.

 

milad-poursafshekan--9--ExGyWTG

 

Varesh-Sport.Com: در رشت ساکن هستی یا هنوز در رفت و آمدی؟

در رفت و آمدم. چون من همیشه باید بچه محل هایم را ببینم و هر وقت هم که مادرم را می بینم، حقیقتا خستگی از تنم خارج می شود.

 

Varesh-Sport.Com: در کجای شفت ساکنی؟

روستای دو بخشر از توابع احمدسرگوراب شفت.

 

Varesh-Sport.Com: بعد گلی که به فولاد نوین اهواز زدی، خوشحالی زائدالوصفی داشتی و پیراهنت را در آوردی. این خوشحالی دلیل خاصی داشت؟

دلیل شخصی داشت. به همان دلیل شخصی، عصبی و تحت فشار بودم و بعد گل انگار فشاری از روی دوشم برداشته شده بود.

damash-2-0-foulad-novin--29--v-DZvvRYw

 

Varesh-Sport.Com: بازی نیمه نهایی جام حذفی در برابر سایپا را چگونه ارزیابی می کنی؟

ما در کل تمرکزمان را روی لیگ گذاشته ایم. اما حالا که تا این مرحله از جام حذفی بالا آمده ایم، با تمام قدرت در این مسابقه حاضر خواهیم شد. بازی خیلی مهمی با سایپا خواهیم داشت و این مزیت را داریم که این بازی را در زمین خودمان و در مقابل هواداران انجام خواهیم داد و انشاالله که با برتری در این مسابقه، فینالیست شویم.

 

Varesh-Sport.Com: و حرف پایانی ات با هواداران...

مهمترین جاذبه داماش نسبت به تیم های دیگر، فضای هواداری و رسانه ای اطرافش است که موجب انگیزه برای من و هر بازیکنی دیگری می شود. امیدوارم با صعود به لیگ یک بتوانیم جواب این همه حمایت در زیر باران و آفتاب را بدهیم، چون داماش و هوادارانش لایق حضور در سطح نخست فوتبال ایران هستند.

 

مصاحبه: مهرداد ثابت- مازیار اصغرزاده- علی رهبر

عکس ها: پوریا بالازاده

منبع: www.Varesh-Sport.com

وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان 

  

milad-poursafshekan--14--DvSKSvO

 

 

  

 

 

کلمات کلیدی گیلان پورصف شکن وارش اسپورت وارش اسپرت هواداران داماش میلاد پورصف شکن مهاجم داماش لیگ دو لیگ دسته دوم فوتبال شفت سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت دو بخشر تارنمای هواداران داماش آقای گل لیگ دو Damash gilan damash fans damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.