فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
جدول های مقایسه ای بازی های خانگی و خارج خانه لیگ دو در پایان نیم فصل + تحلیل

جدول های مقایسه ای بازی های خانگی و خارج خانه لیگ دو در پایان نیم فصل + تحلیل

داماشی ها با کسب صد درصد امتیازات خانگی بهترین عملکرد را تا پایان نیم فصل اول لیگ دو به لحاظ درصد موفقیت در هر دو گروه لیگ دو داشته اند. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، با نگاهی به جدول امتیازات خانگی در پایان نیم فصل اول لیگ دو در گروه الف، علی رغم اینکه چوکا با 19 امتیاز در صدر این جدول قرار می گیرد، اما باید در نظر داشت که سبزپوشان گیلانی با 7 بازی بیشترین تعداد بازی خانگی را در بین رقبایش در بالای جدول مسابقات برگزار کرده است و به همین دلیل از حیث درصد موفقیت، می توان داماش گیلان را با کسب 6 پیروزی از 6 بازی خانگی اش، حائز بهترین عملکرد دانست. 

jadval-dakhel-CCIExGC

(جدول بازی های داخل خانه نیم فصل لیگ دو 98-1397)

 

در این بین خوشه طلایی صدرنشین مسابقات، تنها 5 مسابقه از 12 بازی اش در ساوه برگزار شد و این می تواند پوئنی بسیار مثبت در دور برگشت برای این تیم باشد که اگر بخواهد همین میانگین امتیازی را در دور برگشت چه در بازی های خانگی و چه بیرون خانه حفظ کند، می تواند جدی ترین مدعی صعود مستقیم برای داماش از گروه الف مسابقات باشد.

البته نباید از خاطر برد که ساوه ای ها با هر سه رقیب جدی خود در جدول یعنی داماش گیلان، مقاومت تهران و چوکای تالش در ساوه بازی کرده اند و این یعنی مسابقات خارج از خانه این تیم در دور برگشت اصلا ساده نخواهد بود. ضمن اینکه این تیم در خانه هم با تیم های سرسختی چون آوالان کامیاران، شهرداری بم و فولاد نوین اهواز دیدار می کند که کسب موفقیت در این دیدارها هم برای خوشه طلایی اصلا تضمین شده نیست. 

jadval-kharej-AxOGvWO

(جدول بازی های داخل خانه نیم فصل لیگ دو 98-1397)

 

از طرفی دیگر، داماش گیلان در دور برگشت از هر سه تیم خوشه طلایی ساوه، مقاومت تهران و چوکای تالش در رشت پذیرایی خواهد کرد و پیروزی در این سه دیدار قطعا در هموار شدن جاده صعود لاجوردی های شهر باران، نقشی پر رنگ را ایفا خواهد کرد. هر چند که با نگاهی مقایسه ای و آماری به جدول بازی های خارج از خانه، می توان گفت که چوکا در صورت ادامه روند بسیار متفاوت و سینوسی خود در داخل و خارج از خانه، شاید در هفته های پایانی از جمع مدعیان اصلی صعود فاصله بگیرد. 

کمتر از دو هفته به آغاز نیم فصل دوم لیگ دو باقی مانده است و مطمئنا آمار، تنها کمکی به جهت پیش بینی استراتژی و احتمال نوع نتیجه گیری تیم ها در ادامه مسابقات است. یقینا نوع آماده سازی و یارگیری در میان فصل، حفظ آرامش کادرفنی در دست اندازهای نیم فصل دوم، مدیریت صحیح مالی و حفظ روحیه درون تیمی توسط مدیریت یک باشگاه و حمایت اصولی و درست تیم هایی که از نعمت هوادار برخوردارند، می تواند اصلی ترین ستون های نتیجه گیری در چالش نیم فصل دوم لیگ دو باشد. 

 

jadval-lige-2-DVREMLv

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت هواداران داماش گیلان لیگ دو لیگ دسته دو فوتبال سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت دسته دوم دسته دو داماش گیلان داماش خوشه طلایی ساوه جدول لیگ دو جدول بازی های خانگی لیگ دو جدول بازی های خارج از خانه لیگ دو باشگاه داماش damash gilan fan site damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.