فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مدال برنز گرند اسلم بر گردن آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی

مدال برنز گرند اسلم بر گردن آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی

آرمین هادی پور تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم در دیدار رده بندی مسابقات گرنداِسلم برابر «تای هون کیم» کره ای با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید و بر سکوی سومی این دوره از رقابت ها ایستاد.
به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان وبه نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از صبح روز چهارشنبه - 21 آذرماه با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه مردان و زنان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین آغاز و روز یکشنبه 25 آذرماه به پایان می رسد.

در این مسابقات، آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی تیم ملی پس از یک دور استراحت، در نخستین دیدار «ساوکویهاری رامنارونگ» از تایلند را مقتدرانه شکست داد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف «جون جانگ» از کره جنوبی نایب قهرمان دوره قبل گرنداسلم، قهرمان آسیا 2018 و دارنده دو طلا و یک برنز گرندپری 2018 رفت و 2 بر صفر نتیجه را واگذار کرد تا برای کسب عنوان سومی تلاش کند.

آرمین برای کسب مدال برنز این رقابت ها با «تای هون کیم» نماینده کره جنوبی دارنده مدال طلا بازی های آسیایی 2018، قهرمان آسیا 2018، قهرمان جهان 2017 و 2015 و .... مبارزه کرد که با نتیجه 3 بر 2 (راند یک: 3 بر یک/ کره جنوبی - راند دو: 6 بر 3/ کره جنوبی - راند سه: 15 بر 8 / آرمین - راند چهار: یک بر صفر/ آرمین - راند پنج: 7 بر 3/ آرمین) به برتری رسید و نشان ارزشمند برنز را بر گردن آویخت.

هدایت تکواندوکاران اعزامی برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است.

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

 

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت سایت ورزش گیلان رشت تکواندو گیلان تکواندو آرمین هادی پور

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.