فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مهدی دینورزاده : اسکلت اصلی تیم حفظ خواهد شد

مهدی دینورزاده : اسکلت اصلی تیم حفظ خواهد شد

 

*آقاي دينورزاده صعود مقتدارنه داماش رو به شما تبريک عرض ميکنيم.داماش شهر باران رو به طور کلي در طول فصل چطور ديدين؟

وقتي که من به اينجا اومدم تيم يه سري مشکلاتي داشت هم از لحاظ روحي و هم نتايج اما خوشبختانه در ادامه تونستيم بر روي اين مشکلات فائق بيايم و در انتها در حالي که هنوز ليگ به پايان نرسيده بود خداروشکر تونستيم به ليگ برتر راه پيدا کنيم.

 

*شما اول به خاطر اخلاق خوب و پاسخگوييتون و در ادامه با بازيهاي خوبي که داماش با رهبري شما انجام داد محبوبيت خوبي رو تو رشت کسب کرديد. فکر ميکنيد اين روند تو ليگ برتر هم ادامه خواهد داشت؟

قطعا بايد همين روند رو ادامه بديم که اگر اينجور نباشه که تو ليگ برتر نميتونيم موفق باشيم. تو ليگ برتر با تيمهايي به مراتب قوي تر بازي خواهيم کرد و با آوردن چند بازيکن خوب و پوشش نقاط ضعفمون سعي ميکنيم به اين روند ادامه بديم و مردم رشت رو خوشحال نگه داريم.
ببينيد تيم، از ابتدا هم تيم خيلي خوبي بود و بازکنان کارآمدي تو تيم بودند منتها به مقدار از لحاظ روحي و رواني مشکل داشتند که ما بيشتر در درجه اول سعي کرديم رو اين قضيه کار کنيم. به هر حال انگيزه بالاي تيمي و پشتوانه خوب مديريتي و هواداران همه دست به دست هم داد تا همه چيز خوب پيش بره.

 

برای مشاهده متن کامل مصاحبه ...

 


 

*بازي با سپاسي چطور بود؟

خب به هر حال تيم سپاسي اومده بود که از اين بازي امتياز بگيره تا رفتنش به مرحله پلي آف رو قطعي کنه و ما هم از اونجايي که جشن داشتيم ميخواستيم بازي خوبي رو انجام بديم و ليگ را با پيروزي به سرانجام برسونيم. همين قضايا دليلي شد تا اينکه بازي خوب و سرعتي و جون داري رو شاهد باشيم. متاسفانه تو نيمه اول دو بار عقب افتاديم اما بچه هامون ميخواستند که تو اين بازي پيروز بشيم و علي رغم اينکه تيم 10 نفره و 9 نفره شد، در ادامه بازي رو مساوي کرديم و در نهايت هم پيروز شديم.اين نشون ميده که داماش با وجودي که از دو سه هفته قبل صعودش رو قطعي کرده اما اين انگيزه و قدرت رو داشته که با اين شرايط هم پيروز بشه.

 

*شما فکر نميکنيد يه مقدار داوري بازي جهت دار بود؟! البته يه مقدار که چه عرض کنم...

من در مورد داوري صحبت نميکنم ، ايشالا که کارشناسان نظرشون رو در اين مورد ميدند!

 

*به نظر ميرسه تيم در ابتداي بازي با اون انگيزه کافي بازي نميکردند اما در ادامه و مخصوصا با اخراج هايي که صورت گرفت انگيزه بيشتري رو پيدا کرد...

بچه ها خيلي بازي رو معمولي شروع کردند اما مطمئنا با اخراج ها و حوادثي که در طول بازي اتفاق افتاد تلاششون رو بيشتر کردند تا به اون چيزي که ميخوان برسند و اين اتفاق افتاد.

 

*امروز هواداران چطور بودند؟

قبلا هم گفتم که هواداران خوب و صبوري داريم وهر چه بيشتر صبور باشند ، مجموعه داماش که هواداران هم جزئي از اون هستند موفق تر ميشند ان شالله. به اميد خدا بازيکنان هم بتونند در آينده و در ليگ برتر جواب خوبي رو به اين هواداران خوب بدند.

 

*حالا که فصل تموم شده در مورد نقل و انتقالات براي فصل آينده چه چيزي رو مدنظر داريد؟ آقاي عابديني هم که دقيق گفتند 48 درصد بازيکنان باقي ميمونند!

کاملا شفاف بگم که اسکلت اصلي تيم کاملا باقي ميمونه که بيشتر اين اسکلت از بازيکنان بومي تيم تشکيل شده.وسعي ميکنيم همونطور که قبلا گفتم نقاط ضعفمون رو با بازيکنان خوب و با انگيزه نسل جوان پر بکنيم تا بتونند اسم داماش رو در سراسر ايران به گوش برسونند. اين مردم حقشون هست که تيم خوبي رو داشته باشند.

 

*اسامي خاصي دقيق مشخص نشده؟!

نه هنوز به طور جدي با کسي وارد مذاکره نشديم.

 

*مثلا محمد محمدي، مهرداد اولادی ،اکبرپور و...؟!

خب اسامي زياد هستش ولي هنوز با هيچ کس صحبت جدي اي نشده و بازيکنان زيادي مدنظرمون هستند.

 

*بيشتر تو چه پست هايي بازيکن مدنظرتونه؟

ببينيد ما توي تمام نقاط بازيکن ميخوايم. وقتي ميگيم اسکلت اصلي يعني تو هر پست يه بازيکن رو داريم در حالي که ما تو هر پست دو يه سه بازيکن ميخوايم.

 

*تفکرتون بيشتر رو بازيکنان بوميه يا غير بومي يا در کنارش خارجي؟!

بومي سطح بالا در درجه اول اولويته؛ اگر نشد بازيکن ايراني خوب و باز هم اگر نشد بازيکن خارجي رو هم مدنظر خواهيم داشت. البته بازيکن خارجي خيلي خوب ها... خيلي خوب! نه بازين معمولي!

 

*و يه سوال ديگه اينکه چه رتبه اي رو براي داماش در فصل آينده پيش بيني ميکنيد؟

ان شالله براي فصل آينده که سال اولمونه با تيم منسجمي که تشکيل ميديم سعي ميکنيم رتبه خوبي رو که تک رقمي هم باشه تو ميانه هاي جدول بدست بياريم.

 

*و حرف آخر...

تبريک ميگم به مردم رشت به مردم استان گيلان که با صعود داماش به ليگ برتر حالا دو تيم توي ليگ برتر دارند مثل استان هاي آذربايجان شرقي، مثل استان اصفهان و مثل استان فارس در گذشته بتونند رقباي سختي باشند براي ساير تيم ها به اميد خدا. و همينطور تشکر ميکنم از شما که در کنار تيم بوديد هميشه...

 

 

 

مصاحبه : مهرداد -میثم

 

 

کلمات کلیدی مهدی دینورزاده سرمربی سایت هواداران داماش گیلان مهدی دینورزاده سرمربی سایت هواداران داماش گیلان مهدی دینورزاده سرمربی سایت هواداران داماش گیلان مهدی دینورزاده سرمربی سایت هواداران داماش گیلان

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.