فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
شهر رشت میزبان جام جهانی کشتی ۲۰۱۹ می شود

شهر رشت میزبان جام جهانی کشتی ۲۰۱۹ می شود

بزرگترین رویداد کشتی جهان به شهر باران های نقره ای می آید

 

به گزارش وارش اسپرت-پایگاه تحلیلی و خبری ورزش گیلان، دکتر علی افتخاری مشاورعالی دبیرکل کمیته ملی المپیک و عضو فدراسیون جهانی کشتی در گفتگو با گیل خبر اعلام کرد: طی مذاکره ای که با لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی و دکتر بنی تمیم سرپرست با دانش فدراسیون کشتی ایران داشته ایم شهر رشت در سال ٢٠١٩ میلادی میزبان جام جهانی کشتی خواهد بود.

 

افتخاری افزود: با مساعدت دکتر سالاری استاندار حامی ورزش و همکاری اداره کل ورزش و جوانان گیلان هزینه های میزبانی این رویداد جهانی پیش بینی و تامین شده است. این مسابقات معتبرترین رویدادی است که در تاریخ ورزش گیلان برگزار می شود.

 

وی همچنین افزود: طی مذاکراتی که با آقای لالوویچ رییس فدراسیون جهانی داشته ام و مورد موافقت ایشان قرار گرفته است در خلال برگزاری جام جهانی از فردین معصومی و ابراهیم مهربان دو چهره ی مدال آور، پرافتخار و محبوب کشتی گیلان که سال ها در میادین آسیایی و جهانی با کسب عناوین متعدد قهرمانی سبب اهتزاز پرچم مقدس کشورمان و عزت و افتخار ایرانیان شده اند تجلیل و تقدیر بعمل خواهد آمد.

 

گفتنی است اخذ میزبانی جام جهانی کشتی به عنوان معتبرترین رویداد ورزشی تاریخ ورزش گیلان و حضور کشورهای صاحب نام کشتی جهان و قهرمانان نامی این رشته پرطرفدار سبب حصول دستاوردهای متعددی در بخش های ورزشی، فرهنگی، اقتصادی و گردشگری برای شهر رشت و استان گیلان خواهد شد.

 

کلمات کلیدی گیلان کشتی ورزش وارش اسپرت علی افتخاری رشت جام جهانی کشتی ۲۰۱۹ تیم ملی کشتی

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.