فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
با اعلام فتاحی، دیدار داماش و سایپا در حدود نیمه بهمن

با اعلام فتاحی، دیدار داماش و سایپا در حدود نیمه بهمن

با اعلام مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، دیدار تیم های داماش گیلان و سایپا تهران احتمالا در اواسط بهمن برگزار می شود. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، سعید فتاحی با اعلام اینکه نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران از 15 بهمن آغاز می شود، در مورد زمان برگزاری دیدار تیم های داماش گیلان و سایپا تهران در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت : بازی تیم داماش گیلان مقابل سایپا تهران در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی قبل از شروع نیم فصل برگزار می‌شود زیرا سایپا و ذوب آهن در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هستند و همانطور که فصل گذشته با پرسپولیس و استقلال همکاری کردیم تا این دو تیم در لیگ قهرمانان حضوری مقتدرانه داشته باشند در این فصل هم نهایت همکاری و مساعدت را با سایپا و ذوب آهن انجام خواهیم داد تا این دو تیم هم از مرحله پلی آف به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند. 

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص دیدار معوقه تیم های پرسپولیس با سپیدرود رشت در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی هم گفت: این بازی در فواصل مسابقات نیم فصل دوم لیگ برتر برگزار خواهد شد. 

بدین ترتیب به نظر می رسد که در صورت صعود تاریخ سازی داماش و صعود این تیم به فینال مسابقات، با توجه به اینکه نیم فصل دوم لیگ دو حداکثر تا پایان فرودین به اتمام می رسد، لاجوردی ها می بایست یک ماه تا یک ماه و نیم پس از اتمام مسابقاتشان، بدون برگزاری مسابقه ای منتظر دیدار فینال حذفی باشند! 

 

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت هواداران داماش نیمه نهایی جام حذفی لیگ دو لیگ برتر فوتبال سایپا تهران سایپا سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش گیلانیان سایت داماش رشت داماش گیلانیان داماش گیلان و سایپا تهران داماش شهر باران داماش جام حذفی باشگاه داماش damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.