فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
احتمال پایان همکاری باشگاه داماش با ۳۰۹۰۹۰ / یکی از بانک ها مجری طرح هواداری می شود؟

احتمال پایان همکاری باشگاه داماش با ۳۰۹۰۹۰ / یکی از بانک ها مجری طرح هواداری می شود؟

باشگاه داماش گیلان احتمالا به همکاری خود با سامانه 309090 پایان خواهد داد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، ششم آبان ماه 97 و پیش از دیدار داماش گیلان در تبریز برابر ماشین سازی تبریز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بود که خبر رسید باشگاه داماش با سامانه پیامکی 309090 به توافق رسیده است و قرار است که به زودی نسبت به عضو گیری از طریق این سامانه اقدام شود اما با گذشت بیش از دو ماه از طرح این قضیه و درج تبلیغات آن بر روی پیراهن های لاجوردی پوشان شهر باران، خبری از این موضوع نشد.

حالا اما شنیده های وارش اسپرت از این حکایت دارد که احتمالا این همکاری هنوز به طور کامل آغاز نشده، از سوی باشگاه داماش پایان می یابد. از دلایل این قطع احتمالی همکاری هنوز خبری نیست اما گفته می شود در همین راستا باشگاه داماش گیلان با یکی از بانک ها به توافقات اولیه دست یافته است تا این بانک مجری طرح شود و با شرایطی بهتر، نسبت به خدمات برای داماشی ها اقدام نماید. 

 

کلمات کلیدی گیلان کانون هواداران داماش گیلان وارش اسپرت هواداران داماش گیلان هواداران داماش فوتبال گیلان فوتبال سایت داماش سایت باشگاه داماش سامانه پیامکی هواداران داماش سامانه پیامکی 309090 رشت داماش گیلانیان داماش گیلان داماش تیم داماش damash guilan Damash gilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.