فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
انتخاب حجت جذب به عنوان شهردار رشت

انتخاب حجت جذب به عنوان شهردار رشت

حجت جذب به عنوان شصت و ششمین شهردار رشت انتخاب شد.
به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان، با رای شش عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت حجت جذب یکی از اعضای شورای شهر به عنوان شهردار منتخب کلانشهر رشت انتخاب شد.

گمانه زنی ها حکایت از این دارد که اسماعیل حاجی پور، فرهام زاهد، احمد رمضانپور، حامد عبدالهی و محمدحسن علیپور به همراه حجت جذب شش عضوی بودند که رای به شهرداری این عضو شورا و مدیر بازرگانی اسبق دخانیات گیلان دادند تا بعد از تایید وزارت کشور سکان هدایت شهرداری کلانشهر رشت را بر عهده بگیرد.

لازم به ذکر است، پیش از این با رای همین شش نفر عضو شورا حامد عبدالهی به عنوان شهردار انتخاب شد اما موفق به اخذ صلاحیت از وزارت کشور نشد.

 

کلمات کلیدی وارش شورای شهر شهرداری شهردار سایت داماش رشت حجت جذب حاجی پور اسماعیل حاجی پور

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • محمود محمود

    اولویت در پرداخت حقوق کارکنان توسط حجت جذب ... به گواه آمار و سخنرانیهایی که شهرداران قبل و بعضی از اعضای محترم شوراها داشتند حدود 60 درصد از کارکنان شهرداری عملاً بیکار هستند و این اولویت پرداخت، خود گواه تمام رنج ها و دردهاست وامصیبتا بیچاره رشت مغموم و مظلومم که جولانگاه افرادی منفعت طلب گردیده حجت جذب هیچگاه مدیر بازرگانی دخانیات نبوده و ایشان نهایتاً سرپرستی چند کارپرداز را داشته شهردار کلانشهر = کارپرداز دخانیات شرم بر شما با این انتخاب شرم بر ما با انتخاب کودکانه مان در زمان انتخابات شورا

    ۶ ماه پیش