فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مکاتبه مدیرعامل داماش برای تغییر زمان بازی جام حذفی

مکاتبه مدیرعامل داماش برای تغییر زمان بازی جام حذفی

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان طی نامه ای خواستار تغییر زمان بازی جام حذفی با سایپا شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، مهندس محمد مهدی الطافی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان طی نامه ای خطاب به قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان، خواستار پیگیری آن هیات از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای تغییر در تاریخ برگزاری بازی مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور در برابر سایپا تهران شد. 

طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران این دیدار می بایست ساعت 15 روز دوشنبه 8 بهمن ماه در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار شود. دلیل انتخاب این تاریخ همراهی با باشگاه سایپا تهران جهت آمادگی بهتر این تیم برای مسابقه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا عنوان شده است و بدین ترتیب علاوه بر اینکه این مسابقه در یک روز میان هفته برگزار می شود، دیدار هفته هجدهم داماش گیلان برابر چوکای تالش در چهارچوب رقابت های لیگ دو نیز لغو و به تاریخ دیگری موکول خواهد شد!  

الطافی با درخواست اینکه زمان برگزاری این مسابقه مهم به روز جمعه 5 بهمن ماه تغییر یابد تا تماشاگران بهتر و بیشتر از این دیدار استقبال نمایند در بخشی از این نامه عنوان کرده است: برگزاری این مسابقه در روز جمعه 5 بهمن چه مشکلی در روند آماده سازی سایپا که خود را برای نیم فصل دوم لیگ و لیگ قهرمان آسیا آماده می کند ایجاد خواهد کرد؟

در بخشی دیگر از این نامه آمده است: معروض می دارد که تقاضای باشگاه داماش، تاخیر در انجام مسابقه نیست، تا خدای نکرده باعث ایجاد مشکل برای تیم سایپا گردد که زمان ریکاوری و آماده نمودن تیم برای مسابقه بعدی را از دست بدهد و اساسا انجام یک مسابقه با تیمی که در دو رده پایین تر فعالیت می کند چه نگرانی برای تیم لیگ برتری سایپا ایجاد می کند که باعث این تصمیم گردیده است؟ امیدواریم که این تصمیم برای جبران میزبان نشدن تیم سایپا انجام نشده باشد! 

لازم به ذکر است، داماش گیلان پیش از این دیدار روز دوشنبه 1 بهمن 1397 در چهارچوب هفته هفدهم لیگ دو در کرمان به مصاف مس نوین کرمان خواهد رفت. 

 

 

کلمات کلیدی گیلانیان گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت نیمه نهایی جام حذفی فوتبال سایپا تهران سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت داماش گیلانیان داماش گیلان و سایپا تهران داماش گیلان داماش جام حذفی باشگاه داماش گیلانیان باشگاه داماش استادیوم سردار جنگل damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • MOST@fa MOST@fa

    یعنی به نظر آقای الطافی زمان بازی بشه 5 بهمن بهتره؟! من که بعید میدونم چون اول بهمن بازی با من تو کرمان داریم و این مسافت راه تیم را خسته میکنه و زمان کافی برای ریکاوری و تمرینات تاکتیکی جهت مقابله با سایپا را نداریم

    ۸ ماه پیش