فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
یزد میزبان دختران وارنا شهر باران رشت در لیگ یک والیبال

یزد میزبان دختران وارنا شهر باران رشت در لیگ یک والیبال

تیم والیبال بانوان وارنا شهر باران رشت برای شرکت در مسابقات لیگ یک والیبال باشگاه های کشور عازم یزد می شود. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، رقابت های لیگ یک والیبال قهرمانی باشگاه های کشور از روز 5 بهمن ماه در شهر یزد به صورت متمرکز برگزار خواهد شد و تیم والیبال وارنا شهر باران تنها نماینده گیلان در این مسابقات با تیم های آرتاتک تهران، پارس لامرد، جلائیان بابلسر، آکادمی آتش و یخ و باشگاه اکسن در گروه A این رقابت ها همگروه است. 

این مسابقات در سه گروه شش تیمی برگزار می شود و در نهایت تیم های برتر مسابقات به رقابت های سوپرلیگ باشگاه های کشور راه پیدا می کنند. 

در همین خصوص عاقل منش مدیرعامل باشگاه والیبال وارنا شهر باران گفت: با تمام توان مقدمات تمرینات، استخر و بدنسازی بانوان محترم والیبال وارنا در بهترین شرایط در دوماه گذشته فراهم شد و مطمئنیم این تیم با دست پر به رشت بازخواهد گشت.

وی افزود: مسلما دعای خیر رشتوندان عزیز که همواره پشتوانه ورزش و خصوصا والیبال بوده است، بدرقه این عزیزان خواهد بود.  

همچنین لطافت، سرپرست تیم بانوان وارنا شهر باران رشت در گفتگو با روابط عمومی این باشگاه گفت: با قدرت در مسابقات جام باشگاه های کشور حضور پیدا خواهیم کرد و امیدواریم که در نهایت بتوانیم با مسابقات سوپر لیگ صعود کنیم. 

وی با اعلام اینکه اعزام تیم به یزد در روز 4 بهمن ماه صورت می پذیرد، عنوان داشت: سطح تیم نسبت به روز اول تمرینات خیلی بهتر شده استو مشکل بخصوصی به چشم نمی خورد، یکی از بازیکنان مصدوم شده اما بازیکن جایگزین داریم و از این بابت نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش والیبال گیلان والیبال رشت والیبال وارنا شهر باران رشت وارنا شهر باران وارش اسپرت لیگ دو کشور سایت ورزش گیلان تیم دختران وارنا شهر باران رشت تیم بانوان وارنا بانوان وارنا شهر باران رشت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.