فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پیش بازی مس نوین کرمان - داماش گیلان؛ داماش به دنبال جبران فاصله با صدر در برابر مس متحول شده

پیش بازی مس نوین کرمان - داماش گیلان؛ داماش به دنبال جبران فاصله با صدر در برابر مس متحول شده

‌داماش گیلان در استادیوم شهرداری کرمان، میهمان مس نوین کرمان خواهد بود.

 

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان، در چارچوب هفته هفدهم لیگ دسته دو و در گروه الف، تیم داماش گیلان میهمان مس نوین کرمان خواهد بود.


وضعیت دو تیم:

 

مس نوین کرمان یکی از دو نماینده استان کرمان در گروه الف لیگ دسته دو در حالی گام به این مسابقه می گذارد که پس از سپری کردن دوره ای اسفبار در نه هفته ابتدایی این فصل، کم کم اوضاع بهتری پیدا کردند و نتایج بهتری کسب نمودند. با این حال آنها با ۱۱ امتیاز همچنان در رتبه دوازدهم جدول قرار دارند و به همراه ایرانجوان قعر جدولی، از کاندیدای اصلی سقوط به دسته سه به شمار می روند. با این حال آنها تنها سه امتیاز تا منطقه امن جدول فاصله دارند و با کسب سه امتیاز در این بازی، می توانند برای ادامه فصل امیدوارتر باشند. سه امتیازی که گرفتن آن در برابر داماشی که عطش صدرنشینی و صعود دارد، هرگز کار آسانی نیست.

 

 


در سوی دیگر داماش گیلان با ۲۷ امتیاز و به خاطر گل زده کمتر نسبت به مقاومت تهران در جایگاه سوم جدول قرار دارد و پنج امتیاز با خوشه طلایی صدرنشین فاصله دارد. داماش در حالی که پس از پایان هفته چهاردهم بار دیگر به صدر جدول تکیه زده بود، با شکست در برابر آوالان کامیاران در هفته پانزدهم و سپس قرعه استراحت در هفته شانزدهم، تا حد قابل توجهی از صدر جدول دور شد. با این حال قرعه استراحتی که این هفته نصیب خوشه طلایی ساوه شده است، این فرصت طلایی را در اختیار داماش گیلان گذاشته است تا با برتری در خانه حریف پایین جدولی اش، اختلافش با صدر جدول را به دو امتیاز کاهش دهد تا همچنان در کورس قهرمانی و صعود لیگ یک باقی بماند. چرا که هر نتیجه ای به جز برد، داماش را با توجه به اینکه دیدار هفته بعدش با چوکا نیز به خاطر بازی جام حذفی با سایپا به تعویق افتاده است تا حدی زیادی از کورس دور میکند.

 


نکات آماری:

 

- هر دو برد مس نوین کرمان در رقابت های این فصل در دیدارهای خانگی رقم خورده است.

 

- از آخرین و تنها برد خارج از خانه داماش، ده هفته می گذرد.

 

- از آخرین شکست خانگی مس نوین، ده هفته می گذرد و در چهار بازی خانگی پس از آن، دو برد و دو تساوی نصیب مسی ها شده است.

 

- داماش در سه بازی از هفت بازی خارج از خانه اش در این فصل موفق به ثبت کلین شیت شده است.

 

- مس نوین در حالی که تا هفته نهم تنها ۲ امتیاز کسب کرده بود، در هفت بازی بعدی اش، ۹ امتیاز به دست آورد.

 

- تیم های داماش گیلان و مس نوین کرمان تاکنون سه بار در برابر یکدیگر صف آرایی کرده اند که سهم داماش دو برد بوده و یک بازی نیز به تساوی انجامیده است.

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت مس نوین کرمان لیگ دسته دوم رشت داماش گیلان داماش باشگاه داماش گیلان Rasht guilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • MOST@fa MOST@fa

    امروز با همت و تعصب بچه ها میریم برای کسب سه امتیاز از مس نگون بخت کرمان

    ۹ ماه پیش