فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
فراهانی: برای صعود باید در بازیهای خارج از خانه پیروز شویم / به خاطر هواداران تمام توانمان را در زمین می گذاریم

فراهانی: برای صعود باید در بازیهای خارج از خانه پیروز شویم / به خاطر هواداران تمام توانمان را در زمین می گذاریم

برای ماندن در کورس صعود باید در بازی های خارج از خانه هم پیروز شویم.
به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، سیامک فراهانی سرمربی داماش گیلان پس از پیروزی خارج خانه تیمش برابر مس نوین کرمان در رقابت های لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور گفت: قبل از هر چیز این پیروزی را به هواداران اصیل داماش گیلان تبریک می گویم. باید یک خسته نباشید هم به بازیکنانمان بگویم که در این بازی بسیار پرتلاش ظاهر شدند.
وی ادامه داد: ما باید در کورس صعود به لیگ بمانیم و برای اینکه بخواهیم به لیگ یک صعود کنیم باید که در بازی های خارج از خانه هم پیروز شویم. از اول فصل هم گفته ام که هدف ما صعود به رقابت های لیگ یک است و برای صعود باید چه در بازی های خانگی و چه در بازی های خارج از خانه به پیروزی دست پیدا کنیم.
سرمربی داماش گفت: از فردا خودمان را برای مسابقه نیمه نهایی جام حذفی برابر سایپا آماده می کنیم و مطمئنا به خاطر مردم رشت و تماشاگرانمان هر آنچه که در توانمان است را در درون زمین خواهیم گذاشت.
وی افزود: وظیفه ما است که برای هوادارانمان جانمان را هم بگذاریم، چون هواداران داماش هم برای این تیم جانشان را گذاشته اند.
فراهانی در پایان گفت: اگر طرفداران نبودند، داماشی ها هم وجود نداشته بود و از بین رفته بود. هواداران داماش و اسماعیل حاجی پور این تیم را سرپا نگه داشته اند پس ما به این تماشاگران بدهکاریم.

 

کلمات کلیدی سیامک فراهانی وارش اسپرت سایت داماش داماش رشت گیلان فوتبال فوتبال گیلان سرمربی داماش داماش گیلانیان باشگاه داماش تیم داماش سایت هواداران داماش گیلان Damash gilan damash guilan fcdamash damash damash fan site

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.