فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
والیبال بانوان : وارنا شهر باران رشت ۳-۰ آکادمی آتش و یخ تهران / دومین پیروزی قاطع برای دختران شهر باران در دومین روز

والیبال بانوان : وارنا شهر باران رشت ۳-۰ آکادمی آتش و یخ تهران / دومین پیروزی قاطع برای دختران شهر باران در دومین روز

تیم والیبال بانوان وارنا شهر باران رشت در دومین دیدار خود در مرحله گروهی جام باشگاه های کشور نیز به یک پیروزی قاطع دست یافت. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، تیم والیبال بانوان وارنا شهر باران که برای برگزاری مسابقات مرحله گروهی خود در رقابت های لیگ یک جام باشگاه های کشور و به میزبانی شهر یزد در این شهر حضور دارد، در دومین بازی خود نیز با نتیجه سه بر صفر برابر آتش و یخ تهران به برتری دست یافت.  

دختران شایسته والیبالیست وارنا در این دیدار در سه ست پیاپی با نتایج 25 بر 16، 25 بر 22 و 25 بر 20 برابر حریف تهرانی خود به پیروزی دست یافتند. وارنا شهر باران رشت دیروز نیز برابر طوبی زنجان با نتیجه سه بر صفر به پیروزی دست یافته بود. وارنا فردا (دوشنبه)  سومین دیدار خود در این دور از مسابقات را برگزار خواهد کرد. 

مرحله نخست مسابقات والیبال بانوان جام باشگاه های کشور در سه گروه 6 تیمی و به میزبانی شهر یزد برگزار می شود و وارنا شهر باران رشت با تیم های پارس لامرد فارس، اکسون، طوبی زنجان، آکادمی آتش و یخ و فرهنگسرای جوان ارومیه همگروه است. 

در پایان مرحله نخست دو تیم برتر هر گروه به مرحله نهایی راه می یابند و 6 تیم راه یافته به این مرحله، برای تعیین سه تیم صعود کننده به سوپر لیگ با هم به رقابت می پردازند. 

 

کلمات کلیدی والیبال والیبال بانوان والیبال بانوان وارنا شهر باران وارنا شهر باران وارنا شهر باران رشت وارنا رشت گیلان والیبال گیلان وارش اسپورت ورزش گیلان ورزش بانوان بانوان varna fc rasht varna rasht fc

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.