فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
والیبال: وارنا شهر باران رشت ۳-۰ سهند ایران / صدرنشینی، پیش از نبرد سرنوشت ساز فردا با باریج اسانس کاشان

والیبال: وارنا شهر باران رشت ۳-۰ سهند ایران / صدرنشینی، پیش از نبرد سرنوشت ساز فردا با باریج اسانس کاشان

وارنا شهر باران رشت با یک پیروزی قاطع دیگر و صعود به صدر جدول، خود را برای نبرد سرنوشت ساز مرحله گروهی لیگ دو برابر حریف سابقا لیگ برتری آماده کرد. 
به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، در سومین روز دور برگشت رقابت های لیگ دسته دو والیبال مردان باشگاه های کشور، تیم والیبال وارنا شهر باران رشت، میزبان این دور از رقابت ها، با یک پیروزی قاطع سه بر صفر دیگر اینبار برابر سهند ایران دست یافت. 
وارنا شهر باران در این مسابقه در سه ست پیاپی و با نتایج قاطع 25 بر 9، 25 بر 16 و 25 بر 21 برابر حریف خود از شهر کرج به برتری دست یافت.
تنها نماینده شهر رشت و استان گیلان در رقابت های سراسری مردان، فردا (جمعه) در آخرین بازی خود در نبردی سرنوشت ساز برابر حریف سابقا لیگ برتری اش باریج اسانس کاشان می رود. این دیدار از ساعت 17 در سالن تختی مجموعه ورزشی عضدی رشت برگزار خواهد شد. 

لازم به ذکر جهت ورود به سالن و تماشای این مسابقات برای آقایان و بانوان آزاد و رایگان است. 
همچنین در دیدار نخست روز سوم این مسابقات، خوش سیمای آمل شگفتی ساز شد و حریف هم استانی خود شهدای سوادکوه که میزبان دور رفت مسابقات بود را با نتیجه سه بر یک را شکست داد.  آملی ها در این دیدار ست های اول،‌دوم و چهارم به ترتیب با نتایج 25 بر 23، 25 بر 18 و 30 بر 28 را از آن خود کرد و تنها ست سوم را با حساب 25 بر 20 به حریف خود واگذار کرد.
دور برگشت رقابت های لیگ دسته دو والیبال باشگاه های کشور از 23 لغایت 27 بهمن ماه، همه روزه از ساعت 15 در سالن تختی مجموعه ورزشی عضدی رشت برگزار می گردد.
در پایان دور گروهی مسابقات، دو تیم نخست هر گروه به مرحله نهایی بازی ها صعود خواهند کرد.

 

جدول رده بندی در پایان روز سوم دور برگشت لیگ دو

1- وارنا شهر باران رشت            7 بازی - 14 امتیاز

2-باریج اسانس کاشان              6 بازی - 12 امتیاز

3-خوش سیمای آمل                  7 بازی - 11 امتیاز 

4- شهدای سوادکوه                   6 بازی - 11 امتیاز

5- سهند ایران                            6 بازی - صفر امتیاز 

 

 

کلمات کلیدی والیبال والیبال گیلان وارنا شهر باران وارنا شهر باران رشت شهر باران رشت وارش اسپرت سایت ورزش گیلان باشگاه وارنا رشت وارنا وارنا گیلان ورزش گیلان varena varna varna fc varna shahre baran varena shahre baran

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.