فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نوستالژی/ فلش بکی به ظهور گلزن اسطوره ای فوتبال گیلان

نوستالژی/ فلش بکی به ظهور گلزن اسطوره ای فوتبال گیلان

در اواخر دهه هفتاد بود که ناصر حجازی سرمربی وقت لاجوردی پوشان رشتی در برابر ابومسلم مشهد بازیکن هفده ساله ای را از ابتدای مسابقه وارد زمین کرد.

 

به گزارش وارش اسپرت-تارنمای هواداران داماش گیلان، افشین چاوشی که در این دیدار از سری رقابت های لیگ آزادگان(لیگ برتر فعلی) پیراهن تیم شهرش را بر تن می کرد، در پست دفاع چپ برای استقلال شهرداری رشت نقش آفرینی کرد. چاوشی در این دیدا با نمایشی خیره کننده و با به ثمر رساندن اولین گلش برای فوتبال دوستان رشتی نویدبخش ظهور یک مهاجم گلزن شد.
همچنین دیگر گل استقلال شهرداری در این دیدار را شاهین بنی احمد به ثمر رساند.

 

در ادامه و در راستای سلسله تصاویر و ویدیوهای نوستالژیک فوتبال رشت، خلاصه ای از این دیدار با صدای کامران جعفری گزارشگر قدیمی فوتبال گیلان و مصاحبه اعضای تیم استقلال رشت را برای شما مخاطبان محترم وارش اسپرت آماده انتشار کردیم.

 

لازم به ذکر است، افشین چاوشی در تمامی رده های سنی تاریخچه باشگاه داماش سابقه عضویت دارد و طبق آمار رسمی حدود هشتاد گل در تاریخ ادوار لیگ برتر و لیگ یک به ثمر رسانده است و از این حیث در صدر جدول گلزنان تاریخ فوتبال گیلان قرار دارد.

 

لینک مستقیم دانلود کلیپ

 

 

مشاهده آنلاین از آپارات

 

 

کلمات کلیدی کلیپ کامران جعفری چاوشی ویدیو وارش نوستالژیک نوستالژی شاهین بنی احمد سایت داماش رشت داماش حجازی افشین چاوشی استقلال شهرداری استقلال رشت ابومسلم damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.