فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
مشاور استاندار گیلان خبر داد‌: اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای سه استادیوم گیلان از مصوبات سفر رئیس جمهور

مشاور استاندار گیلان خبر داد‌: اختصاص ۵۰ میلیارد تومان برای سه استادیوم گیلان از مصوبات سفر رئیس جمهور

مشاور استاندار گیلان از تخصیص بیش از 50 میلیارد تومان برای بازسازی استادیوم های گیلان خبر داد. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، پس از گذشت حدود دوسال از تخریب سکوهای دو استادیوم شهید دکتر عضدی رشت و تختی بندرانزلی به دلیل عدم استحکام و بعد از بارها اعلام مطالبه از سوی ورزش دوستان و برخی رسانه ها از جمله وارش اسپرت به جهت بازسازی و تجهیز سریع تر این استادیوم ها، حالا خبر رسیده که بودجه مناسبی در سفر دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران به استان گیلان برای بازسازی سه استادیوم عضدی و سردارجنگل رشت و تختی انزلی مصوب شده است.  

فرشاد نوروزپور مشاور جوان استاندار گیلان در پیامی که بر روی استوری صفحه اینستاگرام خود درج کرد، با اعلام این خبر نوشت: " خبر خوب. جبران سال ها کوتاهی و پاسخ مطالبه چند ساله جوانان گیلانی... بیش از 50 میلیارد تومان برای بازسازی و توسعه سه ورزشگاه رشت و انزلی از مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان. انشالله با پیگیری مسئولین مربوطه و نظارت رسانه ها و اهالی ورزش، اقدامات عملیاتی با سرعت انجام و سه ورزشگاه قدیمی و پرخاطره به صورت پیشرفته و با تمام امکانات بازسازی شود. " 

 

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت ملوان انزلی ملوان سپیدرود رشت سپیدرود سردار جنگل رشت ریاست جمهوری اسلامی ایران رئیس جمهور دکتر حسن روحانی داماش گیلان داماش بازسازی استادیوم عضدی رشت استادیوم عضدی رشت استادیوم شهید عضدی رشت استادیوم سردار جنگل رشت استادیوم تختی انزلی azodi

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.