فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
عکس روز: نخستین تجربه رسمی عرفان گودرز همراه با نخستین کلین شیت

عکس روز: نخستین تجربه رسمی عرفان گودرز همراه با نخستین کلین شیت

با مصدومیت جاسم یاسرالهایی دروازه بان اول داماش گیلان و عدم حضور بهنام لایقی فر، عرفان گودرز قلعه نوی دروازه بان بومی و 22 ساله داماش در بازی روز سه شنبه لاجوردی های شهر باران برابر مقاومت تهران در چهارچوب دروازه این تیم ایستاد.

وی که سابقه بازی در تیم های پایه دخانیات رشت، ملوان و داماش گیلان را هم در کارنامه خود داشت، برای نخستین بار بود که در یک بازی رسمی در چهارچوب دروازه داماش گیلان قرار گرفت.

عرفان در این بازی عملکرد مناسبی داشت و توانست چهارچوب دروازه خود در استادیوم سردارجنگل را بسته نگه دارد تا در یک بازی حساس و در اولین حضور رسمی برای داماشی ها، اولین کلین شیت خود را هم به ثبت برساند. این بازی با دو گل به سود داماش گیلان خاتمه یافت. 

در عکس فوق جاسم یاسرالهایی دروازه بان با تجربه و اهوازی داماشی ها را در کنار گودرز می بینید. او که در این مسابقه بر روی نیمکت حضور داشت، لحظاتی پیش از این عکس در حال روحیه دادن به این گلر جوان بود.

   

عرفان گودرز قلعه نوی

 

عرفان گودرز

   

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان گلر داماش گلر ورزش وارش اسپرت هواداران داماش عرفان گودرز قلعه نویی عرفان گودرز قلعه نوی سایت هواداران داماش گیلان رشت دروازه بان داماش دروازه بان داماش گیلانیان داماش گیلان داماش شهر باران جاسم یاسر الهایی باشگاه داماش damash gilanian Damash gilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.