فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
والیبال: پیروزی تیم های آقایان و بانوان وارنا شهر باران در رقابت های لیگ استان

والیبال: پیروزی تیم های آقایان و بانوان وارنا شهر باران در رقابت های لیگ استان

تیم های والیبال آقایان و بانوان وارنا شهر باران، در رقابت های لیگ برتر گیلان به برتری دست یافتند. 

به گزارش وارش اسپرت - پایگاه خبری و تحلیلی ورزش گیلان، ساعت 9 صبح جمعه 17 اسفند، تیم والیبال بانوان وارنا که با ترکیبی از بازیکنان اصلی و جوان و با نام وارنا جوان شهرباران در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال گیلان به مصاف تیم صومعه سرا رفت که در نهایت این بازی در سه ست متوالی و با نتایج قاطع 25 بر 8، 25 بر 13 و 25 بر 12 به سود دختران والیبالیست وارنا به پایان رسید. 

اسامی بازیکنان وارنا در این مسابقه به این شرح بود: مرجان رضاپور، سارگل دلشاد، مهسا مومن، پرنیان ایمانی،‌مهدیه دلشاد، مهسا ابولعلا، محدثه دلشاد، میترا ملک محمدی، نگار رضانژاد، بهاره گل محمدی، نازنین جزیرانی و زهرا قمر. مربی این تیم فاطمه اسماعیل زاده و کمک مربیان فروغ رفعتی و مریم نصرین شکوه هستند و سرپرستی این تیم نیز به عهده خانم سپیده لطافت است.

بانوان وارنا در سومین هفته این مسابقات، ساعت 9 صبح جمعه 24 اسفند در سالن تختی عضدی رشت به مصاف تیم لاهیجان می رود. 

 

همچنین تیم آقایان وارنا جوان شهر باران نیز عصر جمعه در نخستین هفته از دور برگشت رقابت های لیگ برتر والیبال استان، برابر تیم کوروش لاهیجان به برتری قاطع سه بر صفر دست یافت. این تیم در سه ست پیاپی و با نتایج 25 بر 18، 25 بر 23 و 29 بر 27 برابر حریف خود به برتری دست یافت تا به رتبه سوم جدول گروه B رقابت ها صعود کند. 

اسامی بازیکنانی که در این بازی به میدان رفتند به این شرح است: مرتضی مرادی، حمیدرضا ابراهیمی پور، اسماعیل رمضانپور، صدرا توانایی، عرفان جوینده، مهدی احمدی، محمدرضا اسلامی، محمد کریم زاده، محمد رسول اشرفی پور. مربی مهران نظری و علی قلی زاده کمک مربی. همچنین مبین مسعودی نیز سرپرست این تیم است. 

وارنا در هفته سوم دور برگشت این رقابت ها، روز جمعه 24 اسفندماه در سیاهکل به مصاف مرداویج سیاهکل خواهد رفت. 

 

کلمات کلیدی والیبال گیلان والیبال رشت والیبال وارنا شهر باران رشت وارنا شهر باران وارنا شهر باران رشت تیم مردان وارنا شهر باران تیم بانوان وارنا شهر باران varna shahre baran varna varena

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.