فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
خبرهای کوتاه از اردوی داماش پیش از دیدار با شهرداری بم

خبرهای کوتاه از اردوی داماش پیش از دیدار با شهرداری بم

کاروان داماش گیلان سفر خود به شهر بم را آغاز کرد.
به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، کاروان تیم فوتبال داماش گیلان جهت برگزاری دیدار مقابل شهرداری بم، صبح امروز (یکشنبه) با یک دستگاه اتوبوس رشت را به مقصد تهران ترک کرد.
داماشی ها ابتدا با اتوبوس به شهر قزوین رفتند و یک جلسه تمرینی را ظهر امروز در زمین چمن مصنوعی بیدستان این شهر برگزار کردند و پس از صرف ناهار قزوین را به سمت فرودگاه مهرآباد تهران ترک کردند تا با پرواز مستقیم ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه تهران - بم راهی شهر بم شوند.
اعضای داماش گیلان پس از رسیدن به بم در هتل چهارستاره پارسیان این شهر اسکان خواهند یافت و ساعت ۱۱ صبح دوشنبه یک جلسه تمرینی سبک را در استادیوم فجر بم، محل انجام دیدار روز سه شنبه، برگزار خواهند کرد.
لاجوردی پوشان شهر باران در این بازی میلاد پورمحسن را به دلیل محرومیت در اختیار ندارند.
از دیگر خبرهای پیش از مسابقه می توان به پرداخت پاداش های پیروزی داماشی ها مربوط به پیش از دیدار با مقاومت تهران اشاره کرد. 
دیدار تیم های شهرداری بم و داماش گیلان از ساعت ۱۴:۳۰ سه شنبه ۲۱ اسفند در استادیوم فجر بم برگزار خواهد شد.
باریکنان داماش گیلان بلافاصله پس از بازی انجام دیدار با یک دستگاه اتوبوس بم را به مقصد فرودگاه کرمان ترک خواهند کرد و از آنجا با هواپیما عازم تهران و سپس رشت خواهند شد.
بازیکنان داماش بعد از بازگشت به رشت مجددا تمرینات خود را برای دیدار مقابل سردار بوکان در روز ۱۱ فروردین ۹۸ آغاز میکنند.

 

کلمات کلیدی گیلان وارش اسپرت هواداران داماش سایت هواداران داماش گیلان رشت داماش گیلانیان داماش گیلان داماش تیم داماش باشگاه داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.