فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
دستگیری سرپرست و تدارکات تیم رقیب داماش به دلیل درخواست تبانی

دستگیری سرپرست و تدارکات تیم رقیب داماش به دلیل درخواست تبانی

سرپرست و تدارکات تیم مدعی لیگ دو در حین ارائه رشوه برای انجام عمل تبانی دستگیر شدند.

به گزارش وارش اسپرت – تارنمای هواداران داماش گیلان، ده روز قبل بود که با توجه به شنیده های موثقمان از منابع مختلف با انتشار یادداشتی در وارش اسپرت، به روند مشکوک رقبای داماش گیلان و به ویژه یکی از مدعیان اصلی این تیم در راه صعود به لیگ یک یعنی خوشه طلایی ساوه، اشاره و بر لزوم نظارت بیشتر مسئولین برگزاری مسابقات لیگ دو و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بر هفته های پایانی لیگ تاکید داشتیم (اینجا بخوانید) .

حالا خبر رسیده است که سرپرست و تدارکات تیم رقیب داماش در راه صعود، در حین ارتکاب جرم رشوه برای انجام تبانی در شب قبل از مسابقه حساس تیمشان، توسط عوامل انتظامی دستگیر شده اند.

ماجرا از این قرار است که سرپرست تیم مذکور شب قبل از بازی حساس با یکی از بازیکنان تیم حریف قرار ملاقات گذاشته و در این ملاقات حضوری به وی پیشنهاد تبانی در این بازی حساس و تعیین کننده برای هر دو تیم را می دهد. بازیکن مورد نظر مکالمه ما بین آنها را ضبط و در اختیار مسئولین باشگاه خودی و مراجع قضایی قرار می دهد. سپس قراری سوری ترتیب داده شد و در حالی که جرم رشوه درحال انجام است، سرپرست و تدارکات متخلف توسط عوامل انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی می شوند.

اگرچه بدین ترتیب عمل تبانی در بازی مورد نظر اتفاق نیفتاد، اما نشان داد که این موضوع می توانسته به صورت سازمان یافته در بازی های پیشین هم برای این تیم مدعی اتفاق افتاده باشد و مسلما این اتفاق نیازمند تحقیقات بیشتر فدراسیون نشین ها و کمیته اخلاق است.

در همین راستا شنیده می شود که باشگاه داماش گیلان هم با ارائه مدارک و مستندات به مسئولین برگزاری مسابقات در خصوص یکی از دیدارهای خارج از خانه خود، به دنبال احقاق حق است. همچنین گفته می شود برخی تیم های مدعی دیگر نیز پیگیر اتفاقات پشت پرده لیگ دو هستند، چرا که خود آن ها نیز در صورت اثبات ادعاها منتفع می شوند.

به هر حال مطمئنا پروسه تحقیقات زمان بر خواهد بود و بنابراین داماشی ها باید تمرکز کامل خود را بر سه بازی باقیمانده لیگ دو حفظ کنند تا با پیروزی در هر سه مسابقه و در صورت لغزش خوشه طلایی ساوه، به عنوان تیم نخست به رقابت های لیگ یک فصل آتی صعود کنند.

 

 

کلمات کلیدی وارش اسپورت وارش اسپرت مقاومت تهران لیگ دو سایت ورزش گیلان سایت هواداران داماش گیلان ساوه داماش گیلان داماش خوشه طلایی ساوه تیم داماش تبانی لیگ دو تبانی باشگاه داماش fcdamash damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • محمود محمود

    حدسیاتی که حدود یک و نیم ماه پیش درباره آن گپ و گفت داشتیم ... ... میانگین امتیازات کسب شده توسط تیم خوشه طلایی بسیار بیشتر از میانگینتیمهای ایرانی در حدود ۱۰ سال گذشته است امیدوارم اولاً دوستان رسانه ای و علی الخصوص کادر مدیریتی باشگاه بسیار پیگیر این نامیمون باشند و دوماً و تاکیداً همانطور که در متن خبر بیان گردید،کادر فنی و بازیکنان تیم تنها و تنها به فکر کسب امتیازات کامل از بازیهای باقیمانده باشند و ذره ای به این اتفاقات توجه نکنند.

    ۶ ماه پیش