فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سیامک فراهانی: فرصت پیروزی در بم را داشتیم/ بدون توجه به حواشی لیگ به دنبال گرفتن حق خود در مستطیل سبز هستیم

سیامک فراهانی: فرصت پیروزی در بم را داشتیم/ بدون توجه به حواشی لیگ به دنبال گرفتن حق خود در مستطیل سبز هستیم

بدون توجه به حواشی و مسایل بیرونی با تمام توان در زمین برای رسیدن به هدف خود خواهیم جنگید.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از سایت داماش، سیامک فراهانی سرمربی داماش گیلان در مورد دیدار تیمهای شهرداری بم و داماش گیلان اظهار داشت: بازیکنان ما در برابر شهرداری بم تمام تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی انجام دادند و با موقعیت هایی که نصیب ما شد فرصت کسب سه امتیاز را داشتیم اما انگار قسمت نبود که با برد میدان را ترک کنیم.

وی افزود: شهرداری بم تیم خوبی است که با وجود شرایط بد زمین بم فوتبال بازی می کند، آنها هم دنبال فوتبال بازی کردن بودند و موقعیت هایی داشتند. شهرداری بم در بازی رفت در رشت هم جلوی ما فوتبال خوبی ارایه داده بود. دنبال بهانه نیستم اما وضعیت زمین بم خیلی نامناسب بود و اصلا این زمین برایم آشنا نبود و تاکنون در عمر فوتبالی خود چنین زمینی را ندیده بودم.

سرمربی داماش گیلان در خصوص موارد عنوان شده پیرامون تبانی در لیگ دسته دو اذعان کرد: هدف اول و آخر ما صعود به لیگ دسته اول است و تا آخرین لحظه بدون توجه به مسایل حاشیه ای بیرونی با تمام توان و تمرکز برای رسیدن به هدف خود می جنگیم. ما توان خود را در زمین می گذاریم و به دنبال گرفتن حق خود در مستطیل سبز هستیم نه بیرون از زمین و نه در راهروهای فدراسیون.

وی ادامه داد: بدون تردید باید با افراد و تیم هایی که به دنبال زد و بند و کارهای ناپاک هستند، برخورد شود. این مساله را به متولیان امر واگذار می کنیم و امیدوارم که با بررسی ها و پیگیری های لازم عدالت رعایت شود. اما همانطور که گفتم ما کاری به مسایل بیرونی نداریم و فکر و ذهن خود را فقط معطوف به کار خود می کنیم و از الان به فکر بازی مهم خود در برابر سردار بوکان و موفقیت در آن بازی هستیم.

فراهانی در پایان گفت: سه هفته حساس را پیش روی داریم و تلاش می کنیم تا با تلاش خود سرنوشت مان را به بهترین شکل رقم بزنیم.

 

 

 

 

کلمات کلیدی سیامک فراهانی وارش اسپرت سایت داماش رشت گیلان باشگاه داماش داماش داماش گیلان سرمربی داماش گیلان بازی داماش و شهرداری بم سایت هواداران داماش گیلان تیم داماش ورزش گیلان فوتبال گیلان لیگ دو سیامک فراهانی مربی داماش

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.