فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
کمیته اخلاق تبانی در لیگ دو را تایید کرد / برخورد قانونی و حبس در انتظار متخلفین

کمیته اخلاق تبانی در لیگ دو را تایید کرد / برخورد قانونی و حبس در انتظار متخلفین

کمیته اخلاق با بیانیه ای بر خبرهای مربوط به ماجرای اقدام به تبانی پیش از دیدار مقاومت و خوشه طلایی ساوه در لیگ دو صحه گذاشت. 

به گزارش وارش اسپرت - تار نمای هواداران داماش گیلان، در این اطلاعیه ضمن اشاره و تأیید دستگیری اخیر دو نفر از اشخاصی که قصد پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال را داشتند توسط مأمورین پلیس آگاهی، اعلام می دارد که در این مقطع حساس و سرنوشت ساز رقابت های لیگ برتر و لیگ یک و ... و شرایط جدول مسابقات اعلام می دارد که کلیه تحرکات و اتفاقات به نحو کاملاً دقیق تحت رصد و نظارت کمیته اخلاق قرار دارد و با حضور و عضویت نمایندگان مراجع انتظامی و اطلاعاتی در واحد صیانت از فوتبال زیر مجموعه این کمیته اقدامات مناسبی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

علاوه بر این،از کلیه اهالی فوتبال درخواست می شود که هرگونه اطلاعات خود در زمنیه تبانی بین بازیکنان ، باشگاه ها و ... را در اسرع وقت از طریق مراجعه حضوری به آدرس ضلع غربی ورزشگاه آزادی جنب هتل المپیک مرکز ملی فوتبال کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و یا شماره تلفن های 02144738402 و 09198417445 در اختیار این کمیته قرار دهند. همچنین این کمیته با هشدار اینکه هرگونه تبانی در مسابقات فوتبال می تواند مجازات از شش ماه تا سه سال حبس را در پی داشته باشد اعلام می دارد که با تخلفات و جرائم در این زمینه به شدیدترین نحو قانونی برخورد و مقابله خواهد شد.

 

 

 

کلمات کلیدی وارش اسپرت تبانی خوشه طلایی ساوه مقاومت تهران تیم داماش داماش رشت گیلان فوتبال تبانی پیش از بازی مقاومت و خوشه طلایی ساوه لیگ دو باشگاه داماش سایت هواداران داماش گیلان damash وارش اسپورت

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.