فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
بازیکن مقاومت تهران: به من پیشنهاد پنج سکه در ازای پنالتی و اخراج دادند/ از طریق دوستانم غیرمستقیم تهدیدم می کنند!

بازیکن مقاومت تهران: به من پیشنهاد پنج سکه در ازای پنالتی و اخراج دادند/ از طریق دوستانم غیرمستقیم تهدیدم می کنند!

مدافع مقاومت تهران مدعی شد که پس از برملا شدن ماجرای پیشنهاد سرپرست و تدارکات خوشه طلایی ساوه برای تبانی، به طور غیرمستقیم از طریق دوستانش او را تهدید می کنند. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، دو هفته قبل بود که طی مقاله ای به رفتارهای خلاف روح فوتبال در لیگ دو و همچنین پاداش هایی که به رقبای داماش وعده داده می شد، پرده برداشتیم و حالا با گذشت چند روز از خبر ماجرای دستگیری سرپرست و تدارکات باشگاه خوشه طلایی ساوه به اتهام اقدام به تبانی در بازی با مقاومت تهران، دیگر لاپوشانی این موضوع از سوی باشگاه ساوه ای فایده ای ندارد! حالا این جریان ابعاد تازه تری به خود گرفته است و صبح امروز کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز به طور رسمی بر اصل ماجرا صحه گذاشت.  

در این خصوص سرپرست باشگاه مقاومت تهران هم می گوید: باشگاه های داماش گیلان، کاسپین قزوین و مس نوین کرمان هم مدارکی را دارند که قصد داریم با تجمیع مدارک آن را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارائه دهیم. البته دوستان در باشگاه خوشه طلایی گویا اعلام کرده‌اند اگر صعود هم نکنند سال بعد امتیاز یک تیم لیگ یکی را خریداری می‌کنند. به نظرم قشنگ نیست که به هر روشی به موفقیت برسیم. 

اما در این خصوص مدافع مقاومت تهران که به او پیشنهاد تبانی شده و دوست ندارد که فعلا نامی از او برده شود، می گوید: «ابتدا این را بگویم که وقتی پیروز قربانی به خوشه طلایی پیوست من به خاطر آقا پیروز با آنها چند جلسه‌ای را تمرین کردم اما با رفتن آقای قربانی از این تیم جدا شدم و به مقاومت آمدم. یک هفته قبل از بازی به من زنگ زدند و پیشنهاد دادند. به من گفتند که هوای ما را داشته باش تا هوایت را داشته باشیم. گفتم چگونه هوای من را دارید که اعلام کردند از خجالتت در می‌آییم و پیشنهاد سکه دادند. همان موقع با آقای روزبهانی مدیر اجرایی باشگاه مساله را در میان گذاشتم و گفتم آیا می‌شود این مساله را اثبات کرد یا بی‌خیال شویم و من به آنها جواب منفی بدهم تا همه چیز تمام شود. آقای روزبهانی با جناب تورگ در کمیته اخلاق مشورت کردند و ایشان گفتند اگر ثابت شود برای تیم خوشه طلایی جریمه در نظر گرفته می‌شود. ما هم با شنیدن این حرف جلو رفتیم.»

این بازیکن مقاومت که در پست دفاع بازی می کند در ادامه بیان داشت: «به آنها گفتم قبول می‌کنم و قرار شد آنها به تهران بیایند تا حضوری صحبت کنیم. آقای تورَگ هم جریان را با آگاهی در میان گذاشتند. در جلسه اول صحبت کردیم و قرار بر دادن پنج سکه به من شد. به آنها گفتم حتما باید سکه‌ها را قبل از بازی بگیرم. آنها مدام امروز و فردا می‌کردند و من هم پیگیر بودم و به آنها زنگ می‌زدم. نهایتا قرار شد ساعت 9 شب در میدان بهمن همدیگر را ملاقات کنیم تا آنها به من سکه بدهند و من هم با این سکه‌ها در بازی یک پنالتی و اخراج بدهم. به داخل ماشین آنها رفتم و در همان زمان ماموران آگاهی آمدند و دستگیرشان کردند. حالا چند روز از این ماجرا گذشته و متاسفانه از طریق دوستانم به‌طور غیرمستقیم من را تهدید کرده‌اند.»

حال باید دید کمیته اخلاق که نشان داده نسبت به برخی مسائل سرعت عمل ویژه‌ای دارد درباره این پرونده بسیار مهم و حیاتی که رسوایی به بار آورده چه عملکردی خواهد داشت. طبق شواهد و قرائن داستان خوشه طلایی به بازی با مقاومت و استقلال اهواز ختم نمی‌شود و آنها برای رسیدن به هدف خود با تیم‌ها و بازیکنان دیگری هم ارتباط برقرار کرده‌اند که البته همه آنها مانند بازیکن و تیم مقاومت، مقاومتی از خود نشان نداده‌اند.

 

 

مصاحبه  روزنامه فرهیختگان

 

کلمات کلیدی وارش اسپورت وارش اسپرت هواداران داماش مقاومت تهران مقاومت سایت هواداران داماش گیلان داماش گیلان داماش خوشه طلایی ساوه تهدید بازیکن مقاومت تهران تبانی در لیگ دو تبانی خوشه طلایی ساوه تبانی fcdamash damash guilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.