فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
فولاد آره نا به جمع مدعیان میزبانی فینال جام حذفی پیوست

فولاد آره نا به جمع مدعیان میزبانی فینال جام حذفی پیوست

استادیوم مدرن فولاد آره نا اهواز نیز به جمع گزینه های میزبانی احتمالی فینال جام حذفی اضافه شد. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، در سالیان گذشته با توجه به اینکه رقابت های جام حذفی کشور به عنوان گرامیداشت آزادسازی خرمشهر نام گذاری شده بود، فدراسیون نشین ها تصمیم گرفته بودند تا مسابقه فینال این جام به صورت ثابت در روز سوم خرداد و خرمشهر خوزستان برگزار شود. تصمیمی که به نظر می رسد با توجه به گرمای شدید هوا و البته مهمتر امکانات ضعیف خرمشهر از امسال دست خوش تغییر خواهد شد. 

چندی قبل، فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ از استادیوم 15 خرداد کرمانشاه به عنوان گزینه اول میزبانی یاد و عنوان کرد:  «برای فینال جام حذفی ۲، ۳ ورزشگاه را پیشنهاد داده‌ایم که یکی از آن‌ها ورزشگاه کرمانشاه است. این شهر استادیوم خوبی دارد، اما کمی چمن آن ایراد دارد. قرار است مشکلات برطرف شود و بعد ما از این استادیوم بازدید کنیم. اگر وضعیت چمن ورزشگاه خوب شده باشد سپس در مورد آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد. »

استادیوم امام رضا مشهد نیز گزینه دیگر مسئولان برگزاری مسابقات بود و حالا شنیده می شود که استادیوم فولاد آره نا اهواز که به تازگی و در بازی هفته گذشته فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان افتتاح شده است نیز به جمع گزینه های میزبانی فینال حذفی پیوسته است.

ورزشگاه فولاد آره نا که با نام شهدای فولاد نیز نامگذاری شده است، ورزشگاه جدید با چمنی صاف و طراحی زیباست که شاید بتوان آن را زیبا ترین ورزشگاه ایران نامگذاری کرد. ورزشگاهی که ویژگی اصلی آن نزدیکی هواداران به زمین و با ظرفیت 27 هزار نفر، گنجایش منطقی آن برای مسابقات فوتبالی است که قرار است در شهر اهواز برگزار بشود. 

خبرها حاکی از آن است که استادیوم کرمانشاه کماکان وضعیت مناسبی ندارد و به دلیل برخی اختلافات هنوز کار بازسازی چمن آن آغاز نشده و بدین ترتیب در صورت ادامه این روند احتمالا دیگر گزینه ها مورد بررسی مسئولین فدراسیون قرار خواهد گرفت. 

لازم به ذکر است،  داماش گیلان به فینال جام حذفی در فصل 98-1397 راه یافته است و پس از برگزاری دیدار نیمه نهایی مابین تیم های سپاهان و پرسپولیس در روز 3 خرداد 98 در اصفهان، تکلیف دیگر فینالیست جام حذفی مشخص خواهد شد. 

طبق اعلام مسئولان برگزاری رقابت های جام حذفی، فینال این مسابقات در فصل جاری روز 9 خرداد برگزار خواهد شد. 

 

 

کلمات کلیدی ورزش گیلان وارش اسپرت هواداران داماش میزبان فینال جام حذفی فینالیست جام حذفی فینال جام حذفی داماش گیلان و پرسپولیس تهران فینال جام حذفی داماش گیلان و سپاهان اصفهان فولاد اهواز فولاد آره نا میزبان فینال جام حذفی سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش داماش گیلان داماش جام حذفی تیم داماش باشگاه داماش استادیوم شهدای فولاد fcdamash Damash gilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.