فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
پیروزی داماش در آخرین بازی تدارکاتی سال ۹۷ / آغاز تعطیلات ۵ روزه لاجوردی ها در نوروز

پیروزی داماش در آخرین بازی تدارکاتی سال ۹۷ / آغاز تعطیلات ۵ روزه لاجوردی ها در نوروز

داماش گیلان با پیروزی در آخرین بازی تدارکاتی خود در سال 97 به تعطیلات نوروزی رفت. 

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، تیم فوتبال داماش گیلان عصر دوشنبه 27 اسفندماه در آخرین دیدار تدارکاتی خود در سال 1397 به مصاف دخانیات رشت رفت و در نهایت توانست این دیدار را با یک گل به سود خود پایان دهد. 

لاجوردی پوشان شهر باران در این مسابقه که در استادیوم سردارجنگل رشت برگزار شد، از ترکیبی متفاوت در هر نیمه استفاده کرد. 

تعطیلات نوروزی برای داماشی ها پس از برگزاری این دیدار آغاز شد و تمرینات این تیم به مدت 5 روز تعطیل شد. احتمالا تمرینات داماش گیلان از روز شنبه یا نهایتا یکشنبه سوم یا چهارم فروردین سال 98 مجددا آغاز خواهد شد تا این تیم خود را برای دیدار برابر سردار بوکان آماده کند.

داماش گیلان در چهارچوب هفته بیست و سوم لیگ دو و در گروه الف این رقابت ها، از ساعت 16 یکشنبه یازدهم فروردین 1398 در استادیوم سردارجنگل رشت پذیرای تیم سردار بوکان است. 

داماش پس از این دیدار، روز 18 فروردین در رشت و دیداری حساس پذیرای خوشه طلایی ساوه صدرنشین مسابقات است و 25 فروردین در آخرین بازی فصل میهمان تیم فولاد نوین اهواز خواهد بود. 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش وارش اسپرت فوتبال گیلان فوتبال سردار بوکان سایت هواداران داماش گیلان سایت داماش رشت دخانیات رشت داماش گیلانیان داماش گیلان داماش باشگاه داماش sc Damash fc damash Damash gilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.