فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
نوستالژی/ سفری به گذشته با مینی بوس منتخب گیلان

نوستالژی/ سفری به گذشته با مینی بوس منتخب گیلان

قطعا یکی از زرین ترین برگ های تاریخ فوتبال گیلان تیم قدرتمند منتخب گیلان بود. 

یک بار دیگر آلبوم خاطرات وارش اسپرت را ورق زدیم و در این نوبت به تصویری از منتخب گیلان رسیدیم تا راوی گر یکی دیگر از خاطرات نوستالژیک فوتبال گیلان برای شما همراهان محترم وارش اسپرت باشیم.

 

تصویر فوق مربوط به حاشیه اعزام منتخب گیلان به استان مازندران و شهر ساری می شود که دو تیم همسایه منتخب گیلان و منتخب مازندران دز حالی باید دربی شمال را در مرحله نیمه نهایی لیگ سراسری ایران برگزار می کردند که از قدرت های بلامنازع فوتبال ایران به شمار می رفتند.

 

این عکس به بیش از سی سال پیش، در سال ۱۳۶۶ و به مینی بوس کاروان منتخب گیلان در شهر ساری باز می گردد؛ که امیر افتخاری، فریبرز قوی پنجه، حمیدرضا منصوری، حسین مشکین زر، حسن سرپناه ، پرویز مسعودی و ... از جمله حاضرین در عکس هستند.

 

گفتنی است در حالی که منتخب گیلان در دیدار رفت توانسته بود با تک گل سیروس قایقران در استادیوم دکتر عضدی رشت بر منتخب مازندران غلبه کند که با شکست در دیدار برگشت  از صعود به فینال این رقابت ها باز ماند.

 

کلمات کلیدی گیلان پیشکسوت نوستالژیک نوستالژی منتخب گیلان مشکین زر مسعودی مازندران قوی پنجه قایقران عضدی سرپناه ساری دربی داماش خاطرات افتخاری استقلال رشت damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.