فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
سیامک فراهانی: در برابر خوشه طلایی حقانیت خود را اثبات کردیم/ برای رسیدن به آرزوی سه ساله داماش تلاش می کنیم

سیامک فراهانی: در برابر خوشه طلایی حقانیت خود را اثبات کردیم/ برای رسیدن به آرزوی سه ساله داماش تلاش می کنیم

با تمام توان در پلی آف برای تحقق هدف اول و آخر خود که صعود به لیگ یک است، می جنگیم.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان، سیامک فراهانی پس از پیروزی تیمش در برابر خوشه طلایی ساوه اظهار داشت: این پیروزی را به هوادارن داماش گیلان تبریک عرض می کنم. بازیکنان داماش امروز و در مقابل خوشه طلایی شایستگی های خود را نشان دادند و خوشبختانه توانستیم با ارایه یک بازی هجومی و زیبا به هر سه امیاز بازی دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: رقابتهای جام حذفی تا حدودی ما را در لیگ عقب انداخت، اما خدا را شکر که حداقل توانستیم حضورمان را در پلی آف قطعی کنیم و در آن بازی باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا به آرزو و هدف اول و آخر خود که صعود به لیگ یک است، دست پیدا کنیم.

سرمربی داماش گیلان همچنین تصریح کرد: آنچه که امروز برایمان خیلی اهمیت داشت این بود که پس از شکست هفته گذشته در مقابل سردار بوکان و اتفاقات آن بازی، در این بازی باید حقانیت خود را ثابت می کردیم و خدا را شکر می کنم که با زحمات بازیکنان مان توانستیم به این مهم دست پیدا کنیم و با کسب سه امتیاز رضایت هواداران را جلب کنیم .

وی افزود: در بازی پلی آف باید حواسمان را کامل جمع کنم. پلی آف به مانند بازی جام حذفی است و هر تیمی شانس بردن دارد. باید با تمام توان مان به میدان برویم و هیچ چیزی را به قضا و قدر نسپاریم تا درنهایت بتوانیم به آرزوی سه ساله خود دست پیدا کنیم.

 

 

 

کلمات کلیدی سیامک فراهانی وارش اسپرت سرمربی داماش هواداران داماش داماش داماش گیلان باشگاه داماش سایت داماش سایت هواداران داماش گیلان باشگاه داماش گیلان داماش گیلانیان رشت گیلان فوتبال فوتبال گیلان ورزش گیلان damash fcdamash Damash gilan damash gilanian

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.

دیدگاه‌ها

  • MOST@fa MOST@fa

    یک پیشنهاد دارم که امیدوارم با همکاری مسئولین تیم و شورای شهر و هلال احمر و کانون هواداران پیاده سازی بشه. با توجه به بازی هفته آخرمون در اهواز (گرچه تشریفاتیه) با توجه به وقوع سیل در خوزستان، از چند روز جلوتر کاروان هواداران باغیرت داماش گیلان جهت کمک رسانی به مناطق سیل زده خوزستان اعزام کنیم تا هم اونجا کمک کنند و هم چهارشنبه تو استادیوم از تیم حمایت کنند. با این کار منحصر بفرد یکبار دیگر جوانمردی و معرفت هواداران داماش گیلان را به همه نشون میدیم و بازتاب جهانی خواهد داشت.

    ۶ ماه پیش