فروشگاه وارش اسپرت
گیلان مشعل
جنگل سافت
محمدرضا حاجی پور: امیدوارم فردا روز خوبی برای داماش باشد/داماش با تیفوسی ها هیچ کجا تنها نیست

محمدرضا حاجی پور: امیدوارم فردا روز خوبی برای داماش باشد/داماش با تیفوسی ها هیچ کجا تنها نیست

سرپرست داماش گیلان گفت: امیدوارم فردا روز خوبی برای داماش و هواداران باشد.

به گزارش وارش اسپرت - تارنمای هواداران داماش گیلان به نقل از سایت داماش، محمدرضا حاجی پور پس از برگزاری جلسه هماهنگی پیش از بازی اظهار داشت: جلسه خوبی با حضور نمایندگان محترم فدراسیون و هیات تهران و نماینده محترم یگان ویژه برگزار شد و امیدوارم یک روز خوب فوتبالی را شاهد باشیم.

وی افزود: امیدوارم با درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران خود با دست پر از میدان خارج شویم و در شرایط خوبی به استقبال بازی برگشت برویم.

سرپرست داماش با اشاره به اختصاص ظرفیت ده درصدی برای هواداران داماش در این بازی گفت: در این جلسه اعلام شد که تنها ده درصد ظرفیت استادیوم در اختیار هواداران داماش قرار می گیرد و با توجه به ظرفیت کم هزار و دویست نفری ورزشگاه غدیر از این بابت در محدودیت قرار می گیریم. اما تیفوسی های داماش هوادار حرفه ای هستند و حضور آنها با انرژی و تشویق نود دقیقه ای شان، جو استادیوم را به سود ما رقم خواهد زد. در طول این چند فصل اخیر هواداران در همه جا همراه داماش بوده اند و داماش هیچ وقت در هیچ کجا احساس غربت نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم فردا تیفوسی ها مثل همیشه با تشویق نود دقیقه ای خود روحیه بخش تیم محبوب خود باشند و در مجموع از دو بازی پلی آف سربلند خارج شویم.

 

 

 

 

کلمات کلیدی گیلان ورزش گیلان ورزش وارش اسپرت هواداران داماش سایت داماش رشت داماش گیلانیان داماش گیلان داماش شهر باران داماش رشت داماش fc damash Damash Rasht damash gilanian Damash gilan damash

برای ارسال دیدگاه وارد شوید.